BMW Kodlamalar - Ana konu

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere forum olarak vag gurubu araçlara ücretsiz kodlama yapıyoruz elimizden geldiğince. Artık kendim bir bmw sahibi oldum. Piyasada gördüğüm kadarıyla var olan forumlarda her şey ticarete dökülmüş durumda. 24$ alınan pedal takımını bile 250-300 TL'ye satar duruma gelmişler. Öncelikli olarak kodlamalara başladım esys ile. Elimden geldiğince sizlere de yardımcı olacağım. Öncelikli olarak esys kurulumu ve kullanımını anlatmaya çalışacağım. Sonra vag com bölümü gibi tüm kodlamaları tek tek ekran görüntüleri ile paylaşacağım. Bu döne içerisinde aracıma nbt evo montajı, bluetooth miktofon, usb montajı gibi işlemleri de yapıp paylaşmayı düşünüyorum. Merak ettiğiniz konuları buradan sorarsanız beraber çözmeye çalışırız.

Hepinize iyi forumlar...

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere forum olarak vag gurubu araçlara ücretsiz kodlama yapıyoruz elimizden geldiğince. Artık kendim bir bmw sahibi oldum. Piyasada gördüğüm kadarıyla var olan forumlarda her şey ticarete dökülmüş durumda. 24$ alınan pedal takımını bile 250-300 TL'ye satar duruma gelmişler. Öncelikli olarak kodlamalara başladım esys ile. Elimden geldiğince sizlere de yardımcı olacağım. Öncelikli olarak esys kurulumu ve kullanımını anlatmaya çalışacağım. Sonra vag com bölümü gibi tüm kodlamaları tek tek ekran görüntüleri ile paylaşacağım. Bu döne içerisinde aracıma nbt evo montajı, bluetooth miktofon, usb montajı gibi işlemleri de yapıp paylaşmayı düşünüyorum. Merak ettiğiniz konuları buradan sorarsanız beraber çözmeye çalışırız.

Hepinize iyi forumlar...
Kablo almayı düşünüyorum bende ama deneyerek öğreneceğim araç yok. Arabaları değişelim mi biraz. :D

Değerli Yusuf Hocam

Biz yola çıkarken  olmaz denilen pek çok şey oldu ve geride bile kaldı.

Eminim bunun üstesinden de geleceksiniz ve bu camiada da yer edineceğiz sayenizde.

Hayırlı olsun hepimize

Hocam aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın . Kodlama konusunda bende takipteyim

İlerde inşallah bu konuyu ilgiyle takip edip uygular hale geliriz cümleten

Cok faydali bir baslik :)  Dun itibariyle Golf Allstar ile vedalasip F11 e imza attik. Sizlerden cok sey ogrendim Golf alma asamasinda. Belcika'dan sevgiler , selamlar ...

Cumartesi gunu kodlamayla ilgili internetten tanisip randevulastigim arkadas geldi. Turk cikinca sohbet etme sansimizda oldu.  

Son cikan nagivasyon update ini yukledi. 2017/2 . Ozellikler olarak ben su an icin birsey istemedim araci daha tanimadigim icin. 

Navigasyon son derece basarili. Bazi binalar 3D gozukuyor. 

Asagida aracin resminide ekledim. 

arac.JPG

Hafta sonu birkaç fotoğtaf çektim. Müsait zamanda detaylı olarak ekleyeceğim fotoğrafları

Merhaba Arkadaşlar,

Hepinize iyi forumlar...
Senden Kaçmaz Yusuf Hocam. Allah kolaylıklar versin.

Geri
Üst Alt