Golf'ten A3'e geçtik, bıraktığı izler...

@fanajal 1.4 tsi’ın bozuk yolda torsiyonda olan çalkalama hissi yok, ancak yaylar daha sert yapılı, kaliteli sayılacak bir sertlik var konfor olarak çok daha yukarıdadır gibi bir bakış olmasın ama araba sportif karakterli ayarlanmış.birde şunu söylemek gerekir torsiyon a3’ün virajlı yollarda bağımsız golf’e karşı hiç şansı yok, bağımsız golf dengesini çok daha iyi koruyor, torsiyon golf’ün bile bağımsız golf’e karşı şansı yok hocam. Özellikle a3’de torsiyon modeller daha konfor odaklı görünüyor süspansiyon yumuşak karakterli ayarlanmış.

@Kaaan95.ky Teesekkurler.Ne yapalim aldik artik bundan sonra ileride bagimsiz yeni kasa Golfe geceriz ins.Yalniz onceki aracim jetta bagimsiz mis 1.0 golf torsiyon olmasina ragmen jettadan daha guzel hissetiriyor.

Yukarıdaki fiyat 26.351 Euro Bugün TL Karşılığı ise 160.214.08 yapıyor, yani mevzunun zaman ile bir bağlantısı yok, aracın değeri euro olarak arttı ise orasını bilemem.

Bütün yorumları elimden geldiğince okudum, teşekkürler faydalı paylaşımlar için

İki sorum olacak, cevaplayan olursa çok makbule geçer

1- Aracım Golf 1.6 TDI, 2015 Manuel-Highline. Fakat ısıtmalı koltuk, u-led far, cam tavan, 18 inç jant, geri görüş gibi özellikleri mevcut. Bu aracı satmak ve otomatik bir araç almak istiyorum. A3 Sedan Design bu konuda makul bir seçenek olur mu?

2- A3 Sedan'ın arka koltuk mesafesi için yorumlarda bir netlik okuyamadım. Sizce Golf'e kıyasla daha mı geniş, yoksa daha mı dar bir arka koltuk mesafesi var?  

Bütün yorumları elimden geldiğince okudum, teşekkürler faydalı paylaşımlar içinİki sorum olacak, cevaplayan olursa çok makbule geçer

1- Aracım Golf 1.6 TDI, 2015 Manuel-Highline. Fakat ısıtmalı koltuk, u-led far, cam tavan, 18 inç jant, geri görüş gibi özellikleri mevcut. Bu aracı satmak ve otomatik bir araç almak istiyorum. A3 Sedan Design bu konuda makul bir seçenek olur mu?

2- A3 Sedan'ın arka koltuk mesafesi için yorumlarda bir netlik okuyamadım. Sizce Golf'e kıyasla daha mı geniş, yoksa daha mı dar bir arka koltuk mesafesi var?  
1-Doluluk alışkanlık yaratacağı için yeni arabanızın donanımları aratmayacak dolulukta olursa sizin için daha makul olur.

2- BMW F20 satıp, a3 sedan düşünüp test etmiş biri olarak, arkası dar olduğu için hiç düşünmeden direk eledim. Bu yüzden mk7,5 aldım ve şimdilik memnunum.

Bütün yorumları elimden geldiğince okudum, teşekkürler faydalı paylaşımlar için

İki sorum olacak, cevaplayan olursa çok makbule geçer

Hocam o donanımlara sahip a3 çok pahallı olacaktır. Çok km yapmıyorsanız benzinli ye geçmenizi öneririm. A3 sedanın arka yaşam alan kötü. Bence HB a3 Daha mantıklı. 

1-Doluluk alışkanlık yaratacağı için yeni arabanızın donanımları aratmayacak dolulukta olursa sizin için daha makul olur.

2- BMW F20 satıp, a3 sedan düşünüp test etmiş biri olarak, arkası dar olduğu için hiç düşünmeden direk eledim. Bu yüzden mk7,5 aldım ve şimdilik memnunum.

Hocam o donanımlara sahip a3 çok pahallı olacaktır. Çok km yapmıyorsanız benzinli ye geçmenizi öneririm. A3 sedanın arka yaşam alan kötü. Bence HB a3 Daha mantıklı. 
Teşekkürler cevaplar için

Doluluk olarak zaten beklentimi düşürdüm. En ucuz opsiyon 150-160 bin bandından başlıyor. Aracım manuel ve hanıma uymuyor. Değiştirmeyi bu yüzden düşündüm. Yoksa epeydir bu kadar keyifle bindiğim araç olmamıştı.

Beni asıl ilgilendiren ise arka yaşam mesafesi. sizlerin cevabı da tatmin edici oldu. nitekim iki çocuk var ve bazan hanım da arkaya oturmak durumunda kalıyor. bu durumda sıkıntı olacak belli ki. En iyisi A3 sedan opsiyonunu elemek

tekrar teşekkürler...

A3 Sedan ile Sportback kıyaslandığında hangisini tercih etmek gerekir bu konuda tecrübeli olan var mı ?

@mbonat nedense sedanı çok beğeniyorum ama bazı yorıumlarda koltuk yüksekliği sedan da daha yüksek sportback te daha alçak konumda olduğu yazılıyor gerçekten böyle mi, yol tutuş vs gibi kullanım noktalarında sedan ile sportback farkı var mı yoksa sürüş hissi aynı mı ?

@Golf835 provokatif yazılar yazıyosunuz dsg artık sorunlarını çözmeye başladı yapmayın sizi uyarıyorum 😁

Geri
Üst Alt