VDF ARAÇ KREDİSİ

• Konbuyu başlatan Drsummertime
  • Başlangıç tarihi

Arac kredisi aldigimiz zaman hipotekleniyor arac benim bildigim. Vdf den alinan kredide de mi aynisi yapiliyor ? Yani satmak istesem satabiliyormuyum rahat bi sekilde araci ?
bankadanda alsan vdf'dende alsan ikisinde de rehin alınıyor.

ruhsatta eskisi gibi yazmıyor. mesela bnim aracımda kredi var. e devletten baktığım rehinli olduğu gözüküyor..

kredi kapandımı bir faks ile yarım saatte kaldırtabilirsin.

kısaca normalde kredi kapananma dan satış yapamazsın.

ancak aracını satarken alıcıyla anlaşır kredini kapattırır öyle satış işlemlerini yaptırabilirsin.

Arkadaşlar hepinizin diline sağlık, halkbanktan 50 bin tl ihtiyaç kredisi çektim 1.13 faizle. Ödeme planı tam istediğim gibi. Golfümü de satın aldım cumartesi teslim Allah izin verirse :) 1.0 tsi bmt 110 ps comfortline manuel atlantik mavisi :)  teslim aldığımda fotoğrafını paylaşacağım :)  tekrardan herkese çok teşekkür ederim 

Arkadaşlar hepinizin diline sağlık, halkbanktan 50 bin tl ihtiyaç kredisi çektim 1.13 faizle. Ödeme planı tam istediğim gibi. Golfümü de satın aldım cumartesi teslim Allah izin verirse [emoji4] 1.0 tsi bmt 110 ps comfortline manuel atlantik mavisi [emoji4] teslim aldığımda fotoğrafını paylaşacağım [emoji4] tekrardan herkese çok teşekkür ederim 

Allah kazasiz belasiz kullanmanizi nasip eylesin hayirli ugurlu olsun. En mantiklisini yapmissiniz ihtiyac kredisi cekerek tasit kredisi almak rehin olayindan dolayi pek mantikli durmuyor.

Bu arada 1.13 cok dusuk faiz bu faiz oranini nasil yakaladiniz acaba ? Kredi puaniniz cok yuksek oldugu icin mi verdi banka ?

Allah kazasiz belasiz kullanmanizi nasip eylesin hayirli ugurlu olsun. En mantiklisini yapmissiniz ihtiyac kredisi cekerek tasit kredisi almak rehin olayindan dolayi pek mantikli durmuyor.

Bu arada 1.13 cok dusuk faiz bu faiz oranini nasil yakaladiniz acaba ? Kredi puaniniz cok yuksek oldugu icin mi verdi banka ?
Yok hocam 25 senelik hayatımda ilk defa kredi çektim :)  halkbankın b24 ihtiyaç kredisi var maaşını halkbanktan alan kişilere sağladığı kredi oranı 1.13 öneririm :)  

Arkadaşlar hepinizin diline sağlık, halkbanktan 50 bin tl ihtiyaç kredisi çektim 1.13 faizle. Ödeme planı tam istediğim gibi. Golfümü de satın aldım cumartesi teslim Allah izin verirse :) 1.0 tsi bmt 110 ps comfortline manuel atlantik mavisi :)  teslim aldığımda fotoğrafını paylaşacağım :)  tekrardan herkese çok teşekkür ederim 
Hayırlı olsun Hocam güzel günlerde binmenizi nasip etsin Allah. :)  Resimleri bekliyoruz teslim alınca. ;)

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah..

kasko ve trafik sigortası için halk banktan teklif almanı da tavsiye ederim.

bnim eşim halk bankası personeli..

yaklaşık 140 bine gelen golfü mü toplam 1500 TL'ye kasko ve trafiğini yaptırdım.

belki maaş müşterilerine de aynı indirimi yapabilirler.. bakman da fayda var..

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah..

kasko ve trafik sigortası için halk banktan teklif almanı da tavsiye ederim.

bnim eşim halk bankası personeli..

yaklaşık 140 bine gelen golfü mü toplam 1500 TL'ye kasko ve trafiğini yaptırdım.

belki maaş müşterilerine de aynı indirimi yapabilirler.. bakman da fayda var..
Doğuş oto ile görüştük, kasko için 2035 tl , trafik sigortası için 850 tl dediler ama şu an fiyat net değil, indirim uygulanabilir denildi.

Arkadaşlar bu arada plaka için istediğim bir kaç harfi söyledim, doktor olduğum için ilk dr yi sorgulattım haliyle. En az 750 tl den başlıyormuş DR plakalar yuuh dedim :D  İstediğin harfler varsa plakayı hazırlayan personeller ekstra ücret çıkarıyorlarmış, siz de bu tarz şeyler yaşadınız mı? Eğer böyleyse hakkaten ticarete dökmüşler bu işi, eskiden böyle değildi çünkü 

Arkadaşlar bu arada plaka için istediğim bir kaç harfi söyledim, doktor olduğum için ilk dr yi sorgulattım haliyle. En az 750 tl den başlıyormuş DR plakalar yuuh dedim [emoji3] İstediğin harfler varsa plakayı hazırlayan personeller ekstra ücret çıkarıyorlarmış, siz de bu tarz şeyler yaşadınız mı? Eğer böyleyse hakkaten ticarete dökmüşler bu işi, eskiden böyle değildi çünkü 
Uzun zamandır böyle hocam

Geri
Üst Alt