Golf 7 klima sorunu

İsim
Oktay
Merhaba arkadaşlar,aracımın klima sorunu vardı,servise götürdüm,klima kompresörü,klima Yağı ve klima gazı sorunu varmış,ve bunların garanti kapsamına girmediğini,1550 tl ücret istediğini söylediler,daha önce başına gelen varmı,ve nasıl bir yol izlemeliyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar,aracımın klima sorunu vardı,servise götürdüm,klima kompresörü,klima Yağı ve klima gazı sorunu varmış,ve bunların garanti kapsamına girmediğini,1550 tl ücret istediğini söylediler,daha önce başına gelen varmı,ve nasıl bir yol izlemeliyim?
Garanti kapsamına ne giriyormuş acaba. Böyle rezillik olmaz ya. Bağırın çağırın hocam. Doğuş merkeze şikayet edin. Mecbur yapacaklar ücretsiz.

Garanti kapsamına ne giriyormuş acaba. Böyle rezillik olmaz ya. Bağırın çağırın hocam. Doğuş merkeze şikayet edin. Mecbur yapacaklar ücretsiz.
Hocam işin ilginç tarafı,klimayı hiç kullanmadım,aracı 11.ayda aldım,zaten Mayıs'a kadarda havaları biliyorsunuz,son iki aydır hem şirket arabası bende hemde fırsatım olmadığından aracı servise götüremedim,dolayısı ile klima ile hiç işim olmadı,bu klimanın bu kadar çabuk bozulmasıda ayrı bir komedi...

Kompresörüm garanti kapsamında değişti benim hiç bir zorlukla karşılaşmadım

Hocam bırakmayın biraz diretin bunlar da iyice sulandırmışlar işi. O girmez bu girmez ee o zaman garanti ne işe yarıyor pardon da? Ücretsiz değişirler merak etmeyin. İlla işi yokuşa sürüyorlar..

ya bunlar iyice abardı kafalarına göre takılıyorlar,garanti ne için var klimayı nasıl bozcaz biz.

Hocam işin ilginç tarafı,klimayı hiç kullanmadım,aracı 11.ayda aldım,zaten Mayıs'a kadarda havaları biliyorsunuz,son iki aydır hem şirket arabası bende hemde fırsatım olmadığından aracı servise götüremedim,dolayısı ile klima ile hiç işim olmadı,bu klimanın bu kadar çabuk bozulmasıda ayrı bir komedi...
Hocam hangi servis bunu öyleyen? Bizim bankanın servisini çeken vw aracın da kliması arızalandı, garanti kapsamında sorunu çözdüler ikiletmeden. Farklı bir servisle görüşün olmadı Doğuş Oto ya mail gönderin mutlaka ilgileneceklerdir.

Doğuş otoya şikayetimi bildirdim,geri dönüş yapacaklarını söylediler,bakalım yarın umarım sorunu hallederler, Diyarbakır Dicle otomotiv bu arada...

ne gerekçeyle garanti dışı bırakmışlar kullanıcı hatası olabilecek bi durumda yok. resmen çamura yatmışlar hocam peşini bırakmayın 

Hocam servisler bazen iş yoğunluğundan bazen ise ya tutarsa tarzında siz değerli müşterileri bu gibi savsaklama politikasına girebiliyorlar. sizden bikmanizi ve ugrasmamanizi ister şekilde sıkıntı çıkarabiliyorlar. Şu kısmı düşünün araçarımıza binlerce TL PARA vermemizin nedeni garanti ve servis bakım işlemleri bu sizin hakkınız ve hakkınızı arayarak sonuç elde etmelisiniz. işin peşini sakin bırakmayın . bi kaç işgüzar kendini bilmez servis çalışanına kızıp hakkınızdan vazgeçmeyin. Kolay Gelsin iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Olacak şey değil ne kadar saçma bir servismiş orası. Volkswagen crafter minibüsümüz var klima sorunundan biçok kez gittik servise ve hepsinde de garantiden işlem yaptılar. Hocam arabayı kışın almışsınız zaten ne kadar kullanabilirsiniz ki. Yada bir insan klimayı nasıl bozar. Bunu bize bi göstersin servisteki arkadaşlar.

Bu servisler yüzüne golfden soğudum hocam. Bir bidon benzinle servisin ortasında arabayı yak hocam öyleki sinirleniom bunlara.

Hocam servisler bazen iş yoğunluğundan bazen ise ya tutarsa tarzında siz değerli müşterileri bu gibi savsaklama politikasına girebiliyorlar. sizden bikmanizi ve ugrasmamanizi ister şekilde sıkıntı çıkarabiliyorlar. Şu kısmı düşünün araçarımıza binlerce TL PARA vermemizin nedeni garanti ve servis bakım işlemleri bu sizin hakkınız ve hakkınızı arayarak sonuç elde etmelisiniz. işin peşini sakin bırakmayın . bi kaç işgüzar kendini bilmez servis çalışanına kızıp hakkınızdan vazgeçmeyin. Kolay Gelsin iyi forumlar.

Saolun hocam değerli görüşleriniz için
Doğuş otoya Mail atmiştım akşam,az önce aradılar, sorunu anlattım,ilgilenip tekrar geri dönüş yapacaklarını söylediler,bakalım ne olacak...

Servis aradı,klima radyatörü taş çarpması sonucu,delinmiş ve kompresöre zarar vermiş,dolayısı ile cep telefonu misali kullanıcı hatasıymış ve garanti kapsamına alınamazmış:)rezilliğin böylesi,sonuç olarak ücretini ödeyeceğiz...

Geri
Üst Alt