Golf6 Makyaj Lambası koruma camı ihtiyacı hk.

Speedy

Yeni Üye
İsim
Ahmet
Selamlar,

Golf mk6'da makyaj ışığı da denilen, güneşlik indirildiğinde tavanda otomatik yanan V5W ampulü led ile değiştirmek isterken, şeffaf cam kapağını kırdım. Sağ ve sol her ikisi de aynıymış. Gri tavan döşemem var, renk önemliymiş.

ÇIkma araştırdım ama 50-60 TL civarında. Sadece şeffaf cam için çok geldi bana. Çevrenizde çıkma olarak bunu tedarik edebileceğim forum dostu var mıdır acaba ? Sadece şeffaf cam lazım, ampul ve gövdesi sağlam.

Yardımınız olursa sevinirim, PM'den de mesaj atabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler,

Bu resim doğru, en alttaki resimdeki komple şeffaf olan değil. Silemedim o resmi :(

vizor_bulb.jpg

vizor_bulb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam servisten fiyat alır mısınız? Pahallı olmayabilir

Sadece cam olarak bulmanız çok zor gibi Hocam, Aliexpressten felan çift değilde tek olarak alın derim ben komple ampulün takıldığı parçayı. 

Hocam servisten fiyat alır mısınız? Pahallı olmayabilir
Haklısınız, servise sormadım ama parçacılarda bile 50-60TL dedikleri için serviste daha ucuza satmazlar diye düşündüm. Sorayım yarın [emoji53]

Sadece cam olarak bulmanız çok zor gibi Hocam, Aliexpressten felan çift değilde tek olarak alın derim ben komple ampulün takıldığı parçayı. 
Selamlar,
Ali express'te çift satıyorlar malesef ve 13 usd civarı. Hatta bazı satıcılar min. 10 adet satıyorlar, bırakın tek satmayı [emoji17]
İlla ki bir parçacı veya çıkmacıda vardır ama çevrem yok bu konuda, bı sebeple belki forum dostlarından yardımcı olacak olabilir diye düşündüm.

Servisi arayin birsey kaybetmezsiniz daha uygun olabilir fiyati

Geri
Üst Alt