istanbul'da Şiddetli Yağmur ve Dolu

Dolu hasarlı arkadaşlar birleşip şu ürünü alabilirsiniz. Hatta buluşup buluşup düzeltme de yapılır ortakça :)

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/3QZRRrIJ
Mantıklı, Sivas'ta arkadaşımda vardı bundan, daha doğrusu hepsiburadadan almıştı şu döndürerek vida sıkar gibi çekip düzeltenlerden. Bir kaç yeri düzeltmiştik büyük oranda.

Arkadaslar aracini yaptiran var mi? Nasil sonuc aldilar hangi yontemle yaptilar?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar dün acibadem de evimin açık otoparkında olan  aracım resimlerdeki gibi, göçük sayamadım bile.. Ön cam iki yerinden kırılmış, on far kırık, hatta çamurlugu yamultmus farin ucu dışarı çıkmış. Bu sabah da yola çıkacaktım, o moral bozukluğu ile şimdi Akçay a geldim. Edremit de servis vardı aracımi on cam değişikliği için bıraktım, yarın teslim alacağım inşallah. Kasko hasarsizlik bozulmadan karşılıyor bu arada. Herkese geçmiş olsun. 

Ekli dosyayı görüntüle 12339

Ekli dosyayı görüntüle 12340

Ekli dosyayı görüntüle 12341

Ekli dosyayı görüntüle 12342
Hocam merhabalar, aracinizi yaptirdiniz mi son durum nedir? Ben de gocuk onarimi yaptiracagim memnun kaldiysaniz sizden tavsiye isteyecektim. Tesekkurler.

Benim araçtada kaput ve tavanda yakından detaylı bakınca gözüken toplamda 15-20 tane küçük küçük göçükler mevcut. Tavsiye edebileceğiniz kaliteli iş yapan göçük düzeltme yeri var mı? 

@FurcHTkardeş sadece on cam değişti şimdilik. Yetkili servis göçük onarımı yapmıyor sadece değişim ve boya yapıyor. Göçük onarımı yapan yerler ise aylar sonraya randevu veriyor. Bu hafta içi serviste on farı değiştirmeyi düşünüyorum belki kaputuda değiştirebilirim daha karar vermedim. Kasko m axa sigorta sanırım dolu hasarında, hasarsizlik bozulmadan halledecek. Bu arada itfaiye den hasar tespiti yaptırdım, kasko şirketinde eve exper gönderiyor yarın da onu bekliyorum. Hasar tespitini yaptırıp en uygun göçük merkezine başvuracağım. Olunca buraya yazarım. 

@FurcHTkardeş sadece on cam değişti şimdilik. Yetkili servis göçük onarımı yapmıyor sadece değişim ve boya yapıyor. Göçük onarımı yapan yerler ise aylar sonraya randevu veriyor. Bu hafta içi serviste on farı değiştirmeyi düşünüyorum belki kaputuda değiştirebilirim daha karar vermedim. Kasko m axa sigorta sanırım dolu hasarında, hasarsizlik bozulmadan halledecek. Bu arada itfaiye den hasar tespiti yaptırdım, kasko şirketinde eve exper gönderiyor yarın da onu bekliyorum. Hasar tespitini yaptırıp en uygun göçük merkezine başvuracağım. Olunca buraya yazarım. 
Tekrar gecmis olsun, allah yardimciniz olsun. Umarim cabucak cozulur sıkıntınız.

İstanbul'da ikamet eden veya bugün istanbul'da bulunması icap edecek değerli arkadaşlar, meteoroloji ve dolayısıyla tüm kanallar ısrarla şiddetli yağmur ve dolu uyarısında bulunuyorlar. Lütfen kendiniz ve araçlarınız için gerekli önlemi alınız. 

Dolu hasar işlemlerim tamamlandı, doğuş oto Maslak da farim değişmişti en son kaskodan.. araştırmalar sonucu kaporta için İzmit çökük sihirbazina karar verdim,aracı dün teslim aldım ve sonuçtan memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Dolu hasar işlemlerim tamamlandı, doğuş oto Maslak da farim değişmişti en son kaskodan.. araştırmalar sonucu kaporta için İzmit çökük sihirbazina karar verdim,aracı dün teslim aldım ve sonuçtan memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Merhaba, öncesi ve sonrası olarak fotoğrafları paylaşabilirmisiniz. Tabi birde maliyeti? :)

Teşekkürler.

@Voodoo, @gokberks ,aracımda toplamda 183 göçük vardı .sol kapılarda ,ön çamurluk da ,kaput ve tavanda olmak üzere.fotoğrafları zaten bu konu içinde mevcut..sonuç fotoları birkaç tane çektim onlar koyarım.fakat fotoğraf la pek bir şey belli olmuyor.Tekrar yaptırcak olsam aynı yere yaptırırım,araştırdığımız yerler arasında en iyisi.

Sonuç fotoları bunlar çökük sihirbazinin önünde çektim zaten,kasko KDV dahil 4500 TL verdi.Burasi haricinde pars için de iyi diyorlar.Dogus da yapıyor ama her servis dışardan kabul etmiyor, görüşmek lazım.

IMG_20170923_114921.jpg

IMG_20170923_114546.jpg

IMG_20170923_114534.jpg

IMG_20170923_114531.jpg

IMG_20170923_112714.jpg

Sonuç fotoları bunlar çökük sihirbazinin önünde çektim zaten,kasko KDV dahil 4500 TL verdi.Burasi haricinde pars için de iyi diyorlar.Dogus da yapıyor ama her servis dışardan kabul etmiyor, görüşmek lazım.
Hüseyin Abi aracı buluşma da görmüştüm. On numara olmuş cidden. :)

Geri
Üst Alt