Orta konsol kapağı yerinden çıktı

mkucukonder

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Herkese hayırlı bayramlar. 

Malumunuz bayram tatili olunca her golf sever gibi ben de aracıma biraz vakit ayırdım. İnternetten aldığım krom çıtaları takarken elim kaydı ve kapağa baskı uygulandı yerinden çıktı. Kırıldığını sanmıyorum. Sadece yuvadan çıktı galiba biryerler. Bu bölümü komple nasıl sökerim. İşin açıkcası deneme yanılma yoluyla biryerler zarar görür çizilir diye korktum. 

IMG_20170627_125145.jpg

IMG_20170627_125156.jpg

Önü ve arkasındaki trimleri çıkarın hocam. O bölüm komple cep ile birlikte çıkacaktır. Umarım kırılmamistir. Klima bölümünü alttan çekin. Diğer yeri de kapağa yakın olan yerden çekin hocam

Önü ve arkasındaki trimleri çıkarın hocam. O bölüm komple cep ile birlikte çıkacaktır. Umarım kırılmamistir. Klima bölümünü alttan çekin. Diğer yeri de kapağa yakın olan yerden çekin hocam
Hocam klima kısmını çıkardıktan sonra başka bişey tutuyor sanki. Altta sadece vites körüğünü çıkardım. Ama müdahale edecek bir tırnak göremedim. ?

Hocam klima kısmını çıkardıktan sonra başka bişey tutuyor sanki. Altta sadece vites körüğünü çıkardım. Ama müdahale edecek bir tırnak göremedim. ?
Hocam medya cihazının da alt tırnaklarını çekin o çerçevenin. O zaman klima kısmı çıkar.

Yarın aydınlıkta tekrar deneyeceğim dediklerinizi. Sonucu bildiririm. Teşekkürler. 

Geri
Üst Alt