Golf'e veda, bmw'ye merhaba

Ön arka park sensörü orjinal şekilde ve led ayak aydınlatmaları unutmuşsun. [emoji4] 
Unuttum gitti valla

1868e4f9208c2d706c911fe908335e42.jpg

Golf"ten premiumlara geçişte BMW açık ara önde..

2012 model 1.16d belli bir süre kullanmış biri olarak; koltuk döşemeleri, iç mekan darlığı/basıklığı ve arka diz mesafesi hariç golften her yönden üstün bir araç bence. tabiri caizse gaza dokununca köpek gibi giderdi, uçardı, utanmadan bide çok az yakardı 1.16d

Hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanın.

Hayirli olsun yusuf hocam kazasiz surusler dilerim

Allah güzelliklere vesile etsin,kazasız belasız hayırlı sürüşler diliyorum [mention=2]yusuf[/mention] kardeşim

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Sürgülü cam tavanlıyı iyiki almamışsınız, tıkırtı sesinden rahat binemezdiniz araca. bende sürgülü cam tavan 2015 passat ta var ama sesi gideremiyorlar bir türlü. işin garibi de her gidişimde sanki ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorlarmış gibi " aa ne sesi ki, hayret bi dinleyelim" diyorlar. Doğuş otomotivin servis müdahale programı gibi. İyiki BMW var. Seneye passat ve golfü satıp bi 3.20D ve 116D almayı planlıyorum. sunrouflu tabii.

Ben şahsen dolu bi golfü bmw1 serisine değişmem test sürüşü yapmştm ben golfe sallıodum ışk sensrü hız sabtlyci yok diye bmw de arka kapılarda göZ yok koltuk arkalarında cepler yok bunlar opsiyonelmiş gidipte bomboş arabayı bmw diye almam.ama 3 serisi dersenz şöyle durup düşünürüm 3.20ied
Golften önce puntom vardı o bile en dolusuydu ve 2 sene büyük keyifle kullandım
Bence alınacak araç imkanlar dahilinde dolusu alınmalı

Golfü alacğm zamnda çok ikilemde kalmştm
2013 dizel midlineplus 25000km buldum araç temz gözüküordu ama bakımda sadece yağını benznlikte değiştrmiş birde direksiyon bomboş tambi hayal kırıklığı sonra izmit ark otoda sıfır 1.2 tsi midlineplus sadece bluetooth paketli hemen hemen aynı fiyat direksiyon tabi yine bomboş sırf direksiyondan sebeb vazgeçtim sonuç 2016 1.2 confortlne s.p ,ışk p. Jant paket cam tavan içi bej renk 10000lira fark vardı fakat iyiki bunu almışım şimdi yaz gecelerinde açıprum cam tavanı işte diorum olay bu bir daha araba almak nasip olursa gerekirse modeli düşük olsun ama dolu bi araç olsun

Ben şahsen dolu bi golfü bmw1 serisine değişmem test sürüşü yapmştm ben golfe sallıodum ışk sensrü hız sabtlyci yok diye bmw de arka kapılarda göZ yok koltuk arkalarında cepler yok bunlar opsiyonelmiş gidipte bomboş arabayı bmw diye almam.ama 3 serisi dersenz şöyle durup düşünürüm 3.20ied
Golften önce puntom vardı o bile en dolusuydu ve 2 sene büyük keyifle kullandım
Bence alınacak araç imkanlar dahilinde dolusu alınmalı
Zevkler ve renkler burada devreye giriyor hocam. Araçtan tek beklentim beni motor olarak tatmin etmesi
ediyor da ...

@yusuf hocam hayırlı uğurlu olsun keyifle iyi günlerde kullanın

Zevkler ve renkler burada devreye giriyor hocam. Araçtan tek beklentim beni motor olarak tatmin etmesi ;) ediyor da ...
aynen hocam zevkler ve renkler ama su göstergeleri sevemedim gitti cok vasat geliyor bana :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt