Spor yay tavsiyesi

dangerouz

Üye
İsim
Oğuz
Merhaba arkadaşlar 

Mk 7 1,2tsi dsg 2015 comfortline model aracım için spor yay araştırıyorum uzun zamandır.Bir çok faydalı yorumu formumuzdan okudum ama yine de oem spor yay ile vogtland arasında kaldım.Aracımda orijinal dover jantlar duruyor, amacım aracı 1 tık düşürmek ve 120 km/h aşan hızlarda daha güvenli yola tutunan bir araç elde etmek.Özellikle otoyollarda ve rüzgar uyarısı olan kısımlarda 110km/h üzerine çıkamıyorum, aracın kontrolünün bende olmadığını hissettiriyor.Aracımın önünde orijinal ön etek var,ileride yan etekleride takmayı planlıyorum.Doğuş oto kartal yedek parça ile görüştüm Almanya siparişi veriyorlar 20 gün içinde geliyormuş.Acaba hangisi mantıklı olur, vogtland olursa nerde yaptırabilirim

Biraz uzun tutttum kusura bakmayın :)  

Hocam araç 110 civarı tedirgin ediyor ise araçta başka sorun vardır.

@yusuf Yan rüzgar alan otoyolda rüzgar uyarısı olan yerlerde güven vermiyor hocam, ama rüzgar almayan yerlerde 170 e kadar denediğimde hiç bir güven problemi yaşamadım.Yan rüzgar veya rüzgar bu kadar etkili midir?

Merhaba arkadaşlar 

Mk 7 1,2tsi dsg 2015 comfortline model aracım için spor yay araştırıyorum uzun zamandır.Bir çok faydalı yorumu formumuzdan okudum ama yine de oem spor yay ile vogtland arasında kaldım.Aracımda orijinal dover jantlar duruyor, amacım aracı 1 tık düşürmek ve 120 km/h aşan hızlarda daha güvenli yola tutunan bir araç elde etmek.Özellikle otoyollarda ve rüzgar uyarısı olan kısımlarda 110km/h üzerine çıkamıyorum, aracın kontrolünün bende olmadığını hissettiriyor.Aracımın önünde orijinal ön etek var,ileride yan etekleride takmayı planlıyorum.Doğuş oto kartal yedek parça ile görüştüm Almanya siparişi veriyorlar 20 gün içinde geliyormuş.Acaba hangisi mantıklı olur, vogtland olursa nerde yaptırabilirim

Biraz uzun tutttum kusura bakmayın :)  
Değerli Hocam 

Alısılageldiği gibi sadece yay konusunda öneri istemissiniz ancak Size önerim orijinal spor yay ve amortisör takımı. 

Temin edemezseniz size yardımcı olabilirim.

@silvershadow Hocam dediğinizde çok haklısınız, ama şu anda bütçem kısıtlı 600-700 tl ancak taksitle ödeyebilirim.Amortisör işin içine girince fiyat baya artıyor ( benim şu anki bütçeme göre) 

Arkadaşlar 2016 1.2 tsi golf um var spor yay tavsiyeniz nedir acaba?

Geri
Üst Alt