Kayseride golf 7 kodlayacak bir arkadaşimiz varmıdır acaba.

@fcsrn Hocam, ne zaman gelirsiniz tekrar Kayseri'ye? Forumu aktif takip edemiyorum son zamanlarda, görev dolayısıyla. Geleceğinizi söylediğiniz mesajı görseydim, tanışmak isterdim, gizli özellikler konusunda da yardıma ihtiyacım var açıkçası. Gelecek olursanız, haberleşelim inşallah yine.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@fcsrn Hocam, ne zaman gelirsiniz tekrar Kayseri'ye? Forumu aktif takip edemiyorum son zamanlarda, görev dolayısıyla. Geleceğinizi söylediğiniz mesajı görseydim, tanışmak isterdim, gizli özellikler konusunda da yardıma ihtiyacım var açıkçası. Gelecek olursanız, haberleşelim inşallah yine.
Hocam dün sınavlarım vs komple bitti ve Amasya'ya dönüş yaptım, 3 ay buradayım artık. Sizin yolunuz düşerse haberleşiriz inşallah. Yoksa eylül ekim gibi anca. 

Hocam dün sınavlarım vs komple bitti ve Amasya'ya dönüş yaptım, 3 ay buradayım artık. Sizin yolunuz düşerse haberleşiriz inşallah. Yoksa eylül ekim gibi anca. 
Cevabınız için teşekkür ederim hocam, geçmiş olsun. Yolumuz düşerse uğrarız, olmazsa siz gelirseniz inşallah tanışalım. Numaramı özelden atıyorum hocam.

">Kayseri de kodlama yapabilecek dostumuz olursa çok sevineceğiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende pek girememiştim foruma neler kaçırmışım.varmı ufukta tekrar Kayseri 

Aynen, ben de Kayseri'deyim. Bekliyorum dostlar.

"Often Copied, Never Equalled"

Geri
Üst Alt