Model/donanım renk üçlüsü

yafes

Üye
İsim
Cijan
Arkadaşlar fiyatlar uçtu. Önümde 3-4 alternatif var sizce hangisi mantıklı? Benzinli arabaya bu rakamlar vermek de bayıltıyor adamı.

öncelikl Hepsi 1.2 tsi hepsi euro 6 motor.

1  Tungsten gri 2015 model 10000 km boyasız. Sürüş konfor+ışık paketi+usb bluetooth. Son fiyat 71000

2 Tungsten gri 2015 24000 km boyasız. ışık paket yok park sensör dahi yok. Fiyat 67000 son fiyat.

3 Tungsten gri 2016 4000 km boyasız ekstra olarak ön arka parl sensörü var seramik kaplama. Son fiyat 73000 Tl.

Evet siz olsanız?

Değerli hocam,

1. Numara derim.

Neden dersen, 2015 üretimli park sensörü olmayan aracı garipserim, 1. numarayı alır isen 3 ile arasındaki farka da istediğin gibi bir seramik yaptırabilirsin.  Tabi boya kaporta durumunu iyi varsayıyorum.

Bende 3 diyorum , çünkü ışık paketi seramik fiyatından daha ucuza yapabilirsiniz , bi de araba 4000 KM'de 1 yaşında , diğerleri ne olursa olsun 2  yaşında muamelesi görecektir ki zaten 2 yaşındalar...

hocam illa tungsten gri mi olmasi gerek,benim vaz geçtiğim bir araç var duruyorsa yönlendireyim seni

Peki model yılı açısından bi kaybım varmı sizce? Yoksa donanım ve euro 6 motor olması yeterli mi?Seramik kaplamaya çok takılmadım ne kadar farkettiriyor görüntüyü bilemiyorum da.

Rakam olarak nasıl peki sizce? Beni tungsten gri mahvetti beyazlar uygun da:)

hocam illa tungsten gri mi olmasi gerek,benim vaz geçtiğim bir araç var duruyorsa yönlendireyim seni
Tungsten gri biraz takıntı yaptı hocam beyazdan gına geldi ya 67 ye kadar buldum aslında. 

Seramik kaplama önemlimidir arkadaşlar tercih sebebimidir?

valla ben benzinliden vaz geçtim,hala dizel ariyorum yoksa gittim gördüm aracı tertemiz,satıcı ile alakam yok yanlış anlaşılma olmasın,Pasifik mavi 2015 km 14000 km boyasız

artı sürüş ve ışık paketi de vardı 68000 e anlasmistik ben vaz gectim

valla ben benzinliden vaz geçtim,hala dizel ariyorum yoksa gittim gördüm aracı tertemiz,satıcı ile alakam yok yanlış anlaşılma olmasın,Pasifik mavi 2015 km 14000 km boyasız
Ben de çok gittim geldim uygun bulsam dizel de alırım ama şu an zor:) midline a elim gitmiyor. 10bin km geçmem yılda ona güveniyorum. yakıtı da şehir içi 8,5 lt olarak göze aldım:)

Ben de çok gittim geldim uygun bulsam dizel de alırım ama şu an zor:) midline a elim gitmiyor. 10bin km geçmem yılda ona güveniyorum. yakıtı da şehir içi 8,5 lt olarak göze aldım:)
araca bakmaya gittiğimde ortalama 9 lt idi hemen çark ettim[emoji1]

Aman hocam yapma ya ne diyorsun 9 agresif kullanıyordur çok gazlıyordur ya millet 7 yakıyor 7.5 yakıyor deme öyle:)

3 numara bence pahalı ayrıca seramik kaplama boya koruma vd yapıldı denilen araçlardan ben şahsen uzak dururum. 

1-2 nin de üstünde durmazdım zira 2015 ve opsiyon yok. 

9 litre tüketim şehir içi kısa mesafe tüketimidir agresif kullanmadan olduğunu düşünmüyorum. 

Bence biraz daha araştırın. Mesela ben olsam Ne eder yapar kendimi zorlar şöyle ilanları incelerdim. 

2016 MODEL 0 KM GOLF 1.2 TSI 110HP COMFORTLİNE ŞEKER BEYAZI
İlan No: 426772269
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2016-model-0-km-golf-1.2-tsi-110hp-comfortline-seker-beyazi-426772269/detay

Arkadaşlar fiyatlar uçtu. Önümde 3-4 alternatif var sizce hangisi mantıklı? Benzinli arabaya bu rakamlar vermek de bayıltıyor adamı.
öncelikl Hepsi 1.2 tsi hepsi euro 6 motor.

1  Tungsten gri 2015 model 10000 km boyasız. Sürüş konfor+ışık paketi+usb bluetooth. Son fiyat 71000

2 Tungsten gri 2015 24000 km boyasız. ışık paket yok park sensör dahi yok. Fiyat 67000 son fiyat.

3 Tungsten gri 2016 4000 km boyasız ekstra olarak ön arka parl sensörü var seramik kaplama. Son fiyat 73000 Tl.

Evet siz olsanız?

Hocam benim aracı seçenekler arasına ekleyebilirsiniz. 65.000tl ön arka park sensoru, katlanır ayna, 17 jant lastikler 10.000kmde goodyear eangle, sis farı vs.. Midline plus 2014 aralık çıkışlı 30.000km de.

Geri
Üst Alt