Discover pro

Tek eksiği hareket halindeyken videoları ve klipleri göstermeyi tehlikeli olduğundan sesli halde görüntüsüz veriyor birde telefonumun ekranındaki görüntüyü 1/1 aktarma sıkıntısı var bunları ender elk Metin bey halledecek
Bu bir eksiklik mi sizce..? hareket halindeyken televizyon mu seyredeceksiniz yoksa araba mı kullanacaksınız..? hangisi..

[emoji3] siz söyleyin ben 32 yıldır kullanıyorum

Ben eksikliği dedim direksiyonda filmi koyalım aksiyon seyredelim demiyorum [emoji12]

emoji3.png
siz söyleyin ben 32 yıldır kullanıyorum

Ben eksikliği dedim direksiyonda filmi koyalım aksiyon seyredelim demiyorum
emoji12.png
Tabii söyleyeyim;

32 yıldır araç kullanıyorsanız sanırım bunu sizin daha iyi bilmeniz gerekir., araba kullanırken video veya klip mi seyredilir yoksa yolun durumuna, trafiğin akışına, olası tehlikelere, aniden yola fırlama ihtimali olabilecek küçük bir çocuğa, eminim siz 32 yıllık tecrübenizle daha iyi biliyorsunuzdur

buyrun siz anlatın biz de sizin tecrübelerinizden faydalanalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim niye konuyu farklı mecralara getirdin ben eksik olan diyorum sen hala başka anlatamadım doğrusu hareket edilince video araç güvenliği açısından kapatılıyor budA doğru olan hala aynı şeyi söylüyoruz ama sen muhalefet olmak farklı görüş bildirmek senin görüşünün doğru benimkinin yanlış olması nın gerektiğini yani kısa ca ego nu tatmin peşindesin galiba ...

Bende discover pro ya geçiş yapacak olanlardanim cihazı aldım.Askerlik dönüşü takilacak app connect için usb degismesi gerekiyormuş sanırım highline parça kodu nedir acaba serviste sorayım fiyatını

App Connect açıksa USB'den telefon bağladığınızda carplay veya android auto kullanıyor olmanız gerekir. Bu da usb'nin App Connect açılırken kodlandığını ve çalıştığını göstermektedir. Bu durumda isterseniz bir flash bellek takıp içindeki müzikleri dinleyebilirsiniz.
Hocam,flash belleğide okumuyor,dediğim gibi telefonu sadece şarj ediyor

Hocam,flash belleğide okumuyor,dediğim gibi telefonu sadece şarj ediyor
Bir tanıdığımın başına aynı durum gelmiş. USB port arızalıymış. Dediğiniz gibi sadece şarj ediyormuş. Başka bir USB port alıp denemişler düzelmiş. Belki öyle bir durum olabilir.

Servisi arayip parça no ile  usb  girişi fiyatını sordum 155  tl söylendi  parcada  bağlantı kablosu gözükmüyor  aracım highline  sadece usb girişi mi değişecek  yoksa arka bağlantı  kablo kismida  değişiyor mu apple  car play için 

Geri
Üst Alt