Discover pro

cetinkaya

Yeni Üye
İsim
Bülent
Buda benim cihazım
d389ce8449a19f89c4b24dc99255a95e.jpg

Yenimi taktırdın Hocam?Hayırlı ol lsun,senin USB değiştimi,değiştiyse çalışıyor mu?benim USB telefonu şarj ediyor,ama ookumuyor...

Yenimi taktırdın Hocam?Hayırlı ol lsun,senin USB değiştimi,değiştiyse çalışıyor mu?benim USB telefonu şarj ediyor,ama ookumuyor...
- App Connect'i açtırmayı düşünüyorsanız aracınıza özel App Connect kodları girilip aktivasyon yapılırken USB'nin kodlaması otomatik olarak sistem tarafından yapılmış oluyor.

- Eğer App Connect'i açtırmayacaksanız yeni USB'yi kullanabilmeniz için kodlama gerekli. Bende kendi aracımda aynı durumu yaşadım. Kodlamadan sonra düzeliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
- App Connect'i açtırmayı düşünüyorsanız aracınıza özel App Connect kodları girilip aktivasyon yapılırken USB'nin kodlaması otomatik olarak sistem tarafından yapılmış oluyor.
- Eğer App Connect'i açtırmayacaksanız yeni USB'yi kullanabilmeniz için kodlama gerekli. Bende kendi aracımda aynı durumu yaşadım. Kodlamadan sonra düzeliyor.
Aslında appconneti açtırmayı düşünüyorum ama herhangi bir aktifleştirme uyarısı yok?
b63f097ebaa6c1b39e4d3db0c16d14e7.jpg

Kodlamaya gidemedim henüz ama app connekt dışında her şey çalışıyor yalnız yazılım atılacak ender elektronikte

Ocak ayında taktım kendim

Aslında appconneti açtırmayı düşünüyorum ama herhangi bir aktifleştirme uyarısı yok?
b63f097ebaa6c1b39e4d3db0c16d14e7.jpg
Appconnect açık şuan zaten.
Apple ile uyumlu usb niz varsa apple ile.
Şuanki hali ile android telefonunuzu android auto ile kullanılabilir.

Appconnect açık şuan zaten.

Apple ile uyumlu usb niz varsa apple ile.

Şuanki hali ile android telefonunuzu android auto ile kullanılabilir.
Evet uyumlu USB ile değiştirdim,İşte tüm mesele USB,okumuyor çünkü ama telefonu şarj ediyor,ilginç.

USB sen flash disk okumada sıkıntı yok

App Connect açıksa USB'den telefon bağladığınızda carplay veya android auto kullanıyor olmanız gerekir. Bu da usb'nin App Connect açılırken kodlandığını ve çalıştığını göstermektedir. Bu durumda isterseniz bir flash bellek takıp içindeki müzikleri dinleyebilirsiniz.

Usb girişinin değişmesi gerekli 130 tl serviste alıp kendiniz takabilirsiniz.forum da app connect konusunda bolca bahsediliyor usb değişiminden. kodlama ile olacak bişey değil 

Tek eksiği hareket halindeyken videoları ve klipleri göstermeyi tehlikeli olduğundan sesli halde görüntüsüz veriyor birde telefonumun ekranındaki görüntüyü 1/1 aktarma sıkıntısı var bunları ender elk Metin bey halledecek

Benim aracımda usb bağlantısı vardı ve sıkıntı hiç yaşamadım öncesinde de ama gönül verdiğimiz bu VW bizlere bu araçların opsiyonunda bu cihazlarla vermiyor olması bir eksiklik

Geri
Üst Alt