1.2tsi fiyat sorunsalı

2015 39.000 binde pasifik mavi 1.2 tsi dsg comfortline sürüş paket li golfu 73.000 e aldım 1 ay önce. Benim arabada da ön cam değişimi yapılmış. Garantisi 9. Ayda bitiyor.
Karşılaştırmak için aklınızda bulunsun..
Pasifik mavi renk farkı ve dsg farkını çıkarıp bi değerlendirme yapma sansiniz olabilir. Tabi sizin arabanın km düşük onuda unutmayalim
Sizdede tramer görünüyormu

Aynen 1000 TL görünüyor. Ama dsg büyük avantaj km ye dsg yi tercih edebilirim. Sizin aracınız da hayırlı olsun kazasız belasız
Teşekkür ederim. Benim kinin üzerinden gidersek ikinci el dsg farkı 6000 bin olsa renk farkı 1.000 desek 66bin civarı normal gibi. Rakamlar kendi görüşüm. Size referans olmasin

Teşekkür ederim. Benim kinin üzerinden gidersek ikinci el dsg farkı 6000 bin olsa renk farkı 1.000 desek 66bin civarı normal gibi. Rakamlar kendi görüşüm. Size referans olmasin
Renkler aynı zaten, yakıtınız nasıl bu arada ben araca baktım 9 lt gösteriyordu kısa mesafe kullanıyormuş arkadaş ona yorumladım ama neredeyse fabrika verisinin iki katı

Uzun yolda mantıklı olan bi araç. Uzun yol 5, 5 bucuklarda. Şehir için 7 civarı (bulunduğum il küçük ve pek trafik sorunu yok) ortalama 6.5 larda diyelim

Ayrıca kullanım çok önemli sert kullanılırsa gerçekten çok yakıyor araç. Sakın kullanım onemli

Ayrıca kullanım çok önemli sert kullanılırsa gerçekten çok yakıyor araç. Sakın kullanım onemli
Valla ben İstanbul'da yım çoğu zaman trafiğin içindeyim galiba dizel den sonra bu araç beni üzecek kanısı oluşmaya başladı bende

Dizel için bise diyemiyorum. Bilen arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur

1.6 Tdi 110 ps golf comfortline ile Ankara dikmen civarlarında(yokuşlar oldukça fazla) sakin kullanımla 8 litre altına düşüremedim.1.2 tsi 10 litreden aşağısı zor tüketir diye düşünüyorum.

Hocam aynı kombinasyonun sorunsuz olanını 8.000km'de 63.000'e almıştım geçtiğimiz ağustosta ve ilk bakımına girmemişti. Tabikide fiyatlar arttı neredeyse 1 sene oldu benim alışımın üzerinden ancak şunu söyleyebilirim km'sine göre çok uçuk bir rakama değil 68.000 birde fiyat artışlarını göz önünde bulundurursanız.

araç temiz ise içinize de sindiyse alın derim km si uygun. Bin lira aşağı yukarı fazla düşünmeyin sonuçta ticaret yapmayacaksınız.

Öncelikle tüm arkadaşlara selamlar.

Foruma yeni üyeyim yıllardır leon kullanıcısı olarak artık gerçek golf e geçmek istiyorum.ilk adımda yardımlarınıza ihtiyacım var.

Sattıgım leon um mk3 dsg tdi idi 7 lt civarı yakıyordu karmada 1.2 tsi golf almak üzereyim bir araç buldum.

2015 1.2tsi Manuel,pasifik mavi,boyasız, 14000km de 68k anlaştık pazartesi ekspertiz e sokacağım sizce fiyat nasıl şimdiden çok teşekkür ederim.

Not:aracın ön camda çatlaktan dolayı yetkili serviste değişmiş.
Hocam arac  euro 5 mi.yoksa euro 6 mı acaba.alirken de satarken de fiyat farki oluyor biraz

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Ben 1.2 tsi den vaz geçtim 1. 6 tdi arayışındayım çünkü km yapan biriyim maceraya gerek olmadığının farkına vardım tekrar da çok teşekkürler yardımcı olan tüm arkadaşlara kazasız belasız sürükler diliyorum.allaha emanet..

Geri
Üst Alt