1.2tsi fiyat sorunsalı

Tati1114

Yeni Üye
İsim
Tayfun
Öncelikle tüm arkadaşlara selamlar.

Foruma yeni üyeyim yıllardır leon kullanıcısı olarak artık gerçek golf e geçmek istiyorum.ilk adımda yardımlarınıza ihtiyacım var.

Sattıgım leon um mk3 dsg tdi idi 7 lt civarı yakıyordu karmada 1.2 tsi golf almak üzereyim bir araç buldum.

2015 1.2tsi Manuel,pasifik mavi,boyasız, 14000km de 68k anlaştık pazartesi ekspertiz e sokacağım sizce fiyat nasıl şimdiden çok teşekkür ederim.

Not:aracın ön camda çatlaktan dolayı yetkili serviste değişmiş.

Hangi paket hocam comfort mu higline mi

65 e kadar normal görünüyor gerçekten hatası yoksa

Garantisi bitmiş ise temkinli yaklaşmakta fayda var derim.Biraz daha çıkıp 2016 üstü bakmanızı tavsiye ederim.

Garantisi bitmiş ise temkinli yaklaşmakta fayda var derim.Biraz daha çıkıp 2016 üstü bakmanızı tavsiye ederim.
Garantisi bitmek üzere. Valla sıkıntılı temiz golf bulmak temizlerinide fiyatlar abartılı galiba ben seat a geri dönecegim[emoji6]

Uzun vade binilecekse garanti uzatılabilir,ancak her sorunu garantiye dahil etmiyorlar.2.el araç biraz şans işi 10 yıl kullanıp sorun yaşamayan da var garanti biter bitmez ciddi meblağlarla karşılaşanlar da mevcut.Malum elektronik araçlar belli olmuyor.Leon da  güzel golften belki bir tık aşağı da olabilir,ancak onu da sportif görünümüyle kapatıyor. :)

Uzun vade binilecekse garanti uzatılabilir,ancak her sorunu garantiye dahil etmiyorlar.2.el araç biraz şans işi 10 yıl kullanıp sorun yaşamayan da var garanti biter bitmez ciddi meblağlarla karşılaşanlar da mevcut.Malum elektronik araçlar belli olmuyor.Leon da  güzel golften belki bir tık aşağı da olabilir,ancak onu da sportif görünümüyle kapatıyor. [emoji4]
Valla ben dsg olmadığı için garantiyi sorun etmiyorum ama fiyat konusunda muallaktayım 68 edermi

Ön cam değişiminden kaynaklı hasar kaydı var mı?araç ilk sahibinden mi satılık?bunlarda sorun yoksa expertizden sonra da problem çıkmazsa bence 68 eder.Yine de 66.500 67 civarına alınırsa daha iyi tabi ki :)

Ön cam değişiminden kaynaklı hasar kaydı var mı?araç ilk sahibinden mi satılık?bunlarda sorun yoksa expertizden sonra da problem çıkmazsa bence 68 eder.Yine de 66.500 67 civarına alınırsa daha iyi tabi ki [emoji4]
Ben bir sorgulatayım teşekkür ederim

Şase den  sorgulamak daha sağlıklı,rica ederim şimdiden hayırlı olsun.

Öncelikle tüm arkadaşlara selamlar.
Foruma yeni üyeyim yıllardır leon kullanıcısı olarak artık gerçek golf e geçmek istiyorum.ilk adımda yardımlarınıza ihtiyacım var.

Sattıgım leon um mk3 dsg tdi idi 7 lt civarı yakıyordu karmada 1.2 tsi golf almak üzereyim bir araç buldum.
2015 1.2tsi Manuel,pasifik mavi,boyasız, 14000km de 68k anlaştık pazartesi ekspertiz e sokacağım sizce fiyat nasıl şimdiden çok teşekkür ederim.
Not:aracın ön camda çatlaktan dolayı yetkili serviste değişmiş.
2015 39.000 binde pasifik mavi 1.2 tsi dsg comfortline sürüş paket li golfu 73.000 e aldım 1 ay önce. Benim arabada da ön cam değişimi yapılmış. Garantisi 9. Ayda bitiyor.
Karşılaştırmak için aklınızda bulunsun..
Pasifik mavi renk farkı ve dsg farkını çıkarıp bi değerlendirme yapma sansiniz olabilir. Tabi sizin arabanın km düşük onuda unutmayalim

Geri
Üst Alt