15.7 ile 16.8 fark

tosbega

Üye
İsim
Bayram KIRMIZIGÜL
Arkadaşlar kablom yok ikisi arasındaki fark ne ucuz kablolar var aliekspeeste alsak iş görür mü ? Ne tavsiye edersiniz

Arkadaşımdan aldığım 15.7 kablo ile bendeki 2016 aralik üretimli golf 7  araca bağlantı sağlayamadık.. bende 17.1.3 sürüm kablo söyledim bekliyorum

Arkadaşımdan aldığım 15.7 kablo ile bendeki 2016 aralik üretimli golf 7  araca bağlantı sağlayamadık.. bende 17.1.3 sürüm kablo söyledim bekliyorum
Benim araç 2013 bende merakım var ama çok pahalı 15.7 bir de bulamıyprm

AliExpress te var . Ben 17.1.3 ü 82tlye aldım hocam. Çok para degil zaten dışarda 50tlye yapiyorlar kodlamayı. Elinizin altında olursa istediğiniz kodu denersiniz . Mesela Amerikan park açarsınız muayene öncesi kaparsınız falan  ;)

AliExpress te var . Ben 17.1.3 ü 82tlye aldım hocam. Çok para degil zaten dışarda 50tlye yapiyorlar kodlamayı. Elinizin altında olursa istediğiniz kodu denersiniz . Mesela Amerikan park açarsınız muayene öncesi kaparsınız falan [emoji6]
Evet biliyorum ama hangisini almak istediğimi bilemedim bir de sıkıntı olur mu diye düşündüm baya bir şey yapmak istiyprum ama kablo sorunum var

Hocam 17.1.3 al geç bence hic düşünme sonuçta güncel sürümü alacaksin bu kablolar güncelleme alamiyor o yüzden almışken en son sürüm diyorum 

Hocam 17.1.3 al geç bence hic düşünme sonuçta güncel sürümü alacaksin bu kablolar güncelleme alamiyor o yüzden almışken en son sürüm diyorum 
Bağlantıda sıkıntı olmaz değil mi ? İstediğimizi yaparız

yeni sürüm her zaman daha kapsayıcı ve iyidir. 17.1.3 almakta fayda var  :'(

yeni sürüm her zaman daha kapsayıcı ve iyidir. 17.1.3 almakta fayda var 
Tamam link atabilir misiniz ?

Bende link yok hocam
internetten arastirisaniz cok rahat bir sekilde bulursunuz. mobilim suanda belki pc basina gecince bakar atarim ok

Az önce daha ilk kodlamadan 16.8 kablo yandı. Ben de bir 17.1.3 alacağım galiba. 25 dolar görünüyor.

Geri
Üst Alt