Discover pro taktırdım

Hsayırlı olsun Güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle... orjinal her zaman iyidir  :'(

Hsayırlı olsun Güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle... orjinal her zaman iyidir 
Bu forumdaki siz değerli ve güzel insanlar sayesinde orijinale yöneldim hocam,aslında ben alpine ürünü düşünüyordum,sizin tavsiyelerinize uydum,bu ürünü aldığım için pişman değilim,gerçekten güzel bi sistem,tekrar hepinize teşekkür ediyorum,varolun...

Bu forumdaki siz değerli ve güzel insanlar sayesinde orijinale yöneldim hocam,aslında ben alpine ürünü düşünüyordum,sizin tavsiyelerinize uydum,bu ürünü aldığım için pişman değilim,gerçekten güzel bi sistem,tekrar hepinize teşekkür ediyorum,varolun...
hayırlı olsun. discover pro benimde almak istediğim bir ürün ilerleyen zamanlarda bende nasip olursa düşünüyorum ama sunuda belirtmeden gecemeyecegım alpina alsanda pişman olmazdın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun. discover pro benimde almak istediğim bir ürün ilerleyen zamanlarda bende nasip olursa düşünüyorum ama sunuda belirtmeden gecemeyecegım alpina alsanda pişman olmazdın.
Evet,alpinenin x901d serisi çok güzel bir ürün,ama discovery den pahallı,tabi alpine,sonradan takılan bir ürün olduğu anlaşılıyor, ama discovery öyle değil,sonuç itibariyle,daha önce alpine düşünmüş biri olarak,discovery tavsiye ederim.

Ürünü nerden alıp Nerede taktırdiniz acaba benimde düşündüğüm bi uygulama Güle güle kullanın çok güzel olmuş geri görüş kamera düşünmediniz mi?

Ürünü nerden alıp Nerede taktırdiniz acaba benimde düşündüğüm bi uygulama Güle güle kullanın çok güzel olmuş geri görüş kamera düşünmediniz mi?
Sarı siteden bir arkadaşla tanıştık,aldık,montajı çok kolay,elektronikten anlayan herkes yapabilir.amblem geri kamera düşünüyorum hocam

Alipne bundan çok  daha gelişmiş bir ürün neredeyse high end.

Cihaz gercekten cok guzel kullanisli ama sunduklarina gore biraz pahali insallah yayginlasir biraz fiyati duserde bizlerde aliriz
Hayirliolsun gule gule kullanin

Hayırlı olsun kardeşim. Ürünü nereden temin ettiniz? Tam olarak açıklarsanız bizede faydanız olacaktır. Sarı site demilsiniz sarı site nedir?

Hayırlı olsun kardeşim. Ürünü nereden temin ettiniz? Tam olarak açıklarsanız bizede faydanız olacaktır. Sarı site demilsiniz sarı site nedir?
Sahib ile ilgili site. :)  2017 'de açılmış bir konu. Sitede ilan çok Apo Usta ve Ender Elektronik bu işlerin piri diye biliyorum ama mebla biraz uçuk. :)  

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel gözüküyor ekranın resmini uzaktan çekebilir misin 

Evet arkadaşlar,bugün itibari ile discovery pro(mib2) cihaz taktırdım,herşey sorunsuz çalışıyor,USB telefonu şarj ediyor ama flash belleği felan okumuyor, USB nin kodlanması gerek dediler,bu doğrumu?bu arada,aracım TDİ comfortline
hocam yapmayın durduk yere bizde gaza gelip alıcaz :D

Geri
Üst Alt