Kaput Filmi

marmaris datça arası genelde mıcır olur, dolayısı ile bu filmi bir şekilde yaptırmam gerek. Maskenin görüntüsü çok kötü, filme karar kıldım, siz yaptırdınız mı @alper32 hocam?

@bravo32  Hocam ben boyassi den verdiğim siparişin gelmesini bekliyorum. 19 martta samsuna gidip uygulayacağım.

Edit: Siparişlerim geldi. Hava uygun olursa 19 martta samsunda uygulama yapacağım.

image_25482078280_o.jpg

image_25156181453_o.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bravo32 2gun sonra araci teslim alnata gidecegiz insaallah. Kaput gilmi icin ankara da tavsiye edeceginiz bir yer varmi.

@HCihan hocam, Ankara ile ilgili kim işin erbabıdır malesef bilgim yok. Fakat Ankaralı birçok forumdaşımız var eminim yardımcı olacaklardır.

Araştırdığım kadarıyla 3M paint defender piyasadaki kaput filmlerine göre daha ince 100-150 mikron arası. Kaput filmleri ise 200 mikron. 
Ancak uygun fiyatı ve kullanıcı tarafından uygulanabilmesi sebebiyle tercih ettim. 
1 kutu ancak bir kaputa yetiyor diyorlar, göreceğiz. Film için geç kalmış olsam da neresinden dönersem kardır :/

Bide parklaklık durumu değişmeseydi iyiydi ama olsun yapacak bişey yok..Film hafif donuk parlak görünüyo

@alper32 hocam oluşan taş izleri için ne önerirsiniz? Geçen temizlik yaparken küçük bir nokta gözüme takıldı.

Nasıl giderebilirim?

@KB taş izi için kesin çözüm kaput maskesi. Ancak görüntü rahatsız eder derseniz, detay merkezlerinde kaput film yaptırabilirsiniz. Fiyatları 300 den başlıyor.

@alper32 hocam koruma yaptırmadım, izler oluşmuş.

Rötuş için önereceğiniz bir ürün var mı? 

Serviste rötüş yaptırabilirsiniz. Toyota da rötüş boyası satılıyordu ancak VW de satı yokmuş, kendisi yapıyor.

servisin yapması mantıklı yav. acaba bunun için ek ücret talep ediliyor mu ?

teşekkürler.

servisin yapması mantıklı yav. acaba bunun için ek ücret talep ediliyor mu ?teşekkürler.
Ucretsiz hocam ben dun biraktigimda tas izi vardi 2 tane yapmislar rutus ama her renk hazir olmayabiliyor herzaman.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt