KENDİ KENDİNE PARK ETME

Benimkinde kör nokta uyarı sistemi de olunca böyle oldu. Çıkma bulunmaz fazla diye serviste halledeyim dedim ama. Kasko bunun icin delinmeli mi peki Yusuf hocam
Hocam o zaman yapacak birşey yok. Kasko delmeyin bence.

@yusuf hocam sağolsun siparişi bugün geçtik pla2.0 olarak malzeme geldikten sonra bize İstanbul yolu gözükecek. birde araç içi kamerası alacağız inşallah. malumunuz trafik magandaları hanımları rahat bırakmıyorlar. en azından şahiti olur hanımın. tabi istanbula gitmişken Yusuf hocamla gizli özelliklere de el atarız artı dimi hocam  :'( :'(

[mention=2]yusuf[/mention] hocam sağolsun siparişi bugün geçtik pla2.0 olarak malzeme geldikten sonra bize İstanbul yolu gözükecek. birde araç içi kamerası alacağız inşallah. malumunuz trafik magandaları hanımları rahat bırakmıyorlar. en azından şahiti olur hanımın. tabi istanbula gitmişken Yusuf hocamla gizli özelliklere de el atarız artı dimi hocam 
:'(
Orası kolay hocam

@yusuf hocam sağolsun siparişi bugün geçtik pla2.0 olarak malzeme geldikten sonra bize İstanbul yolu gözükecek. birde araç içi kamerası alacağız inşallah. malumunuz trafik magandaları hanımları rahat bırakmıyorlar. en azından şahiti olur hanımın. tabi istanbula gitmişken Yusuf hocamla gizli özelliklere de el atarız artı dimi hocam  :'( :'(
Üstad pla 2.0 siparişinizin linkini paylaşmanız mümkün mü? Hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ,

2013 model golf alacağım.(1.6 TDI)

7. nesilin ile modeli ancak highline olan modeller benim bütçemi aşıyor.Temiz bir midline buldum (24.000) km'de.

Bu araca ekstra masraf yaparak bir comfortline yapabilir miyim?

şimdiden teşekkürler.

@İlker34 hocam eline sağlık çok iyi olmuş inşallah sıra bende parçalar gelmiş birde izmirde yapacak birini bulursak halledicez yoksa mecburen istanbula gidicez.

Merhaba ,
2013 model golf alacağım.(1.6 TDI)
7. nesilin ile modeli ancak highline olan modeller benim bütçemi aşıyor.Temiz bir midline buldum (24.000) km'de.
Bu araca ekstra masraf yaparak bir comfortline yapabilir miyim?
şimdiden teşekkürler.
Hocam ben masraf yaparak highline yapıyorum

Hocam ben masraf yaparak highline yapıyorum :)
Çok güzel bende öyle tahmin etmiştim :)

Forumda baktım ama göremedim yapacağım ek masraflar için  (örneğin multimedya fiyatı : xx Fonksiyonel Direksiyon : xx fiyatı gibi ) bir başlık bulunuyor mu?

Çünkü alacağım araç 60 Bin TL olacak.10 bin TL gibi bir masraf olursa direk Confortline da alabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

@tahir81 hocam inan zor değil montaj çok basit biraz işten anlayan yapar bi döküman vardı yolladığım ona bakarak ben bile yarısını yaptım ama takıldığım yerler vardı bi bilene gittim halletti sağolsun gayet başarılı bi sistem çok iyi çalışıyor sıra pla 3.0 da 

@kickergls hocam e bay dan ön arka kablo seti pla modül ve vitesin yanındaki düğmesi 275 lira +30 lira kargo 

aliexpres den ön arka sensör ve tampona takılan ayaklar için 250 tl verdim kargo dahil e bay dan aldıklarım kullanılmış ve toplamda daha fazla tutuyordu indirim istedim satıcı da 40 dolar indirdi ama tampon ayaklarını yanlış almışım 110 tl ye servisten aldım 

Çok güzel bende öyle tahmin etmiştim [emoji4]
Forumda baktım ama göremedim yapacağım ek masraflar için  (örneğin multimedya fiyatı : xx Fonksiyonel Direksiyon : xx fiyatı gibi ) bir başlık bulunuyor mu?
Çünkü alacağım araç 60 Bin TL olacak.10 bin TL gibi bir masraf olursa direk Confortline da alabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Fonksiyonel direksiyon hariç hepsi parasını hak ediyor. Yavaş yavaş yapılır yol gösteririm. Fonksiyonel direksiyon ve sis farlı midline önceliğiniz olsun hocam

Geri
Üst Alt