KENDİ KENDİNE PARK ETME

Arabayı alalı 1 hafta oldu eğer satmayı düşünmeseydim bende alırdım çok güzel birşey.

@yusuf üstad gümrüğe takılma riski varmı bu ürünün arkadaşlar sizin yardım edebileceğinizi yazmışlar ve birde acc taktırmak istiyorum aracım 2017 comfortline makyajlı kasa ürün kodu nedir amblemin altına takılıyormuş sanırım nasıl bulabilirim bu ürünü birde aracın garantisi bozulurmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=2]yusuf[/mention] üstad gümrüğe takılma riski varmı bu ürünün arkadaşlar sizin yardım edebileceğinizi yazmışlar ve birde acc taktırmak istiyorum aracım 2017 comfortline makyajlı kasa ürün kodu nedir amblemin altına takılıyormuş sanırım nasıl bulabilirim bu ürünü birde aracın garantisi bozulurmu
bu ürün gümrüğe takılmaz hocam. Acc biraz zahmetli. Apo ustadan fiyat alın bu ürün geldiktek sonra. İstanbulda iseniz tabi.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

İzmir de pla montajı yapabilecek biri hala yok mudur arkadaşlar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@onurmat  selam . Ben pla 2.0 olarak başladım sorunsuz olarak çalıştı . Sensörleri AliExpress, kabloları ve pla modülü ebay sensör ayaklarını servisten aldım . Montajı denedim ama o zamnlar başaramadım bi abimden destek aldım . Bir kaç ay sonrada yine ebay dan pla 3.0 modülü aldım . Taktım direk çalıştı .ama tam verim alamadım. Park manevrasının ilk hamlesini yapıyordu fakat ikinci hamlede hata pla devre dışı mesajını veriyordu . Üç tane 3.0 modül denedim olmadı . Belki sensörler tam uyumlu değildi .ama park yeri buluyordu . İlk hamleyi yapıyordu . Şimdiki aracımda standart donanımda sorunsuz kullanıyorum . 

Konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat soruma bir türlü cevap bulamadım araçlar konusunda çok bilgi sahibi değilim.

Kendi kendine park etme özelliği 2012 model golf7 comfortline modeline monte ettirilebilir mi? İnternette gördüğüm video veya sitelerde(Örneğin ender elektronik) golf 7 2013 ve sonrası modeller uyumludur denmiş.

Konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat soruma bir türlü cevap bulamadım araçlar konusunda çok bilgi sahibi değilim.
Kendi kendine park etme özelliği 2012 model golf7 comfortline modeline monte ettirilebilir mi? İnternette gördüğüm video veya sitelerde(Örneğin ender elektronik) golf 7 2013 ve sonrası modeller uyumludur denmiş.

Size de merhaba

Geri
Üst Alt