Durban Jantlara Geçiş

Teşekkür ederim Ustadim Murat Hocam Sagolun [emoji106]

Yakismis Hayirli olsun ender hocam 

Jantlari denizliden mi aldiniz sahibinde favorilere attigim durban vardi onlar mi yoksa :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yakismis Hayirli olsun ender hocam 

Jantlari denizliden mi aldiniz sahabinde favorilere attigim durban vardi onar mi yoksa :)
Teşekkür ederim ;bunlar onlar olmasa da Denizlide ki Jantlarda Trabzon'a gelecek inşallah. Denizlide ki Osman Arkadışımızı da Foruma davet ettim. iyi bir Arkadaşımız Tanışmanızı isterim doğrusu :)  

Hayırlı olsun Ender hocam, araç çok daha yakışıklı olmuş.

Teşekkür ederim ;bunlar onlar olmasa da Denizlide ki Jantlarda Trabzon'a gelecek inşallah. Denizlide ki Osman Arkadışımızı da Foruma davet ettim. iyi bir Arkadaşımız Tanışmanızı isterim doğrusu :)  
benden önce almasaydınız jantlar tasırdık :)

saka yapıyorum maddı durum bıraz sıkıntılı dıger türlü olsa sıze dusurmezdım. bu arada kaca aldınız jantları ender hocam

Hayırlı olsun @Ender abi, çok yakışmış :)  

Maşallah 

Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostları;

Bilindiği üzere araçlarımızın Opsiyonel Jant seçeneklerinde Olan Durban Jantlar herkes tarafından beğenilmekle birlikte Orjinal olarak bulunması elde edilmesi  zor bir üründür.Aracıma yapmayı düşündüğüm Projelerden biriside  Durban Jant Takımına geçiş yapmak idi. Bu prejemi tamamlamış olduğumdan sizlerle paylaşmak istedim. Burada yazmayı çok isterdim bu konudaki uzun soluklu serüveni ama hem çok uzun sürüp sizleri meşgul etmek istemediğimden hemde inandığım uğurunun kaçmaması adına
emoji4.png
detaya girmek istemedin. Serüven hakkaten Entersan olaylarla dolu hayatından içinden bir çok konuyu barındıran cinsten olmuştur :'(   Şu kadarını  söyleyebilirim ki beni en mutlu eden kısmı Trazbzon -istanbul-Denizli- İstanbul- Trabzon Arasında oluşan bu alışveriş ile 4 kişi istediklerini almış olarak Mutlu bir sonuç çıkmıştır. Dostluk Kazanmış olması en büyük mutluluğumuz olup diğer alışverişlerimde de  olduğu gibi buradan da yeni Dostluklar yeni Üyelerimiz olarak arkadaşlıklar çıkması ayrıca gurur vericidir kendi adıma. Herkese Daha iyilerinin NAsip olmasını Diler Saygılarımı Sunarım. Teşekkürler Ender Hoca 
hocam hayırlı olsun. yakışmış.

bir şey dikkatimi çekti. diskleri komple kaliperle beraber boyatmışsınız. özel bir sebebi varmı. bende yazlıkları takarken sadece kaliperleri boyatacağım, aracın kendi rengine.

Hayırlı olsun Ender Hocam, maşallah.

Kimse yaydan bahsetmemiş ama şöyle 2 cm kadar düşüren bir yay olsa güzel olurdu. (Kendim içinde aynı şekilde :)  )

hocam hayırlı olsun. yakışmış.

bir şey dikkatimi çekti. diskleri komple kaliperle beraber boyatmışsınız. özel bir sebebi varmı. bende yazlıkları takarken sadece kaliperleri boyatacağım, aracın kendi rengine.
Teşekkür ederim Hocam Sağolun.

Birlikte boyamadık da birlikte boyanmak zorunda kaldılar güzel bir işlem yapılsın diye :)   haliyle disklerde boyanmış oldu ki onlar kısa bir süre sonra gidecekler zaten yapılan firenlemelerle. :'(

Hayırlı olsun Ender Hocam, maşallah.

Kimse yaydan bahsetmemiş ama şöyle 2 cm kadar düşüren bir yay olsa güzel olurdu. (Kendim içinde aynı şekilde :)  )
Teşekkür Ederim hocam sağolun.

Yay işine gelince görüntüdeki hali ilk dakikalardaki halleri. Yay takmayı pek düşünmeyişimin sebebi ise gidiş geliş yaptığım okulumun yollarının pek iyi olmayışından. bir müddet bu şekilde deneme yaparak gerekirse yay takabilirim. teşekkürler.

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

Geri
Üst Alt