ALPİNE SWE-815

Eğer servis dışından temin edip yine servis dışından bir el değerse maalesef ki teyp garantiden çıkıyor.Yakın bir arkadaşımın başına geldi beraber güzel bir ses sistemi yaptık (bass+amfi) teyp'i normal sıfır cd yi çizik gibi okuduğu için servise gitti servis baktığında (ki servisler malum kullanıcı hatası bulma da üstlerine yok) kullanıcı hatası olduğunu teype dışarıdan bir müdehale olduğu için garanti kapsamında işlem uygulayamadıklarını söylediler.Tabii bu muhabbet yaklaşık 1 senelik.Belki şuan ki şartlar değişmiştir.Yarın başka bir durum için servis ile görüşeceğim bu konuyu da sorar size daha sağlıklı bir bilgi veririm.
hocam elin degmişken yay-jant degişimi artı şu tesisatı da detaylı sorar mısın :)  garantiyi delmekte üstümüze yok :)  

Arkadaşlar araca ses sistemi için yapılan uygulama garantiden çıkarmaz aracı. Eğer çıkacağını söylüyorlarsa da hakkınızı her türlü savunursunuz. En kötü teyp bozulursa sökersiniz tüm sistemi servise öyle gidersiniz.

Ayrıca yay ve jant değişimi de aracı garantiden çıkarmaz. Aksini söyleyen servis yetkilisi de olsa işgüzardır başka bir şey değil.

hocam elin degmişken yay-jant degişimi artı şu tesisatı da detaylı sorar mısın :)  garantiyi delmekte üstümüze yok :)  
Valla yay için görüşücektim zaten :)  forumda başka bir konusa görmüştüm yay değişimi garantiden çıkmıyor yazmıştı bir arkadaş ama yine de detaylıca konuşur sizinle paylaşırım ;)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
tesisatımı yaptım :)

yayları degiştim

önlere coilover taktim :)  artık ne olursa olsun :)  

Geri
Üst Alt