Kırmızı rengi nedense kimse belirtmemiş.Şahsi düşüncem,makyajlı Golfe yakışan en güzel renk olduğunu belirtmek  isterim.Fakat bakım ve temizlik açısından favori rengim Beyaz diye düşünüyorum.

Kara Yakut - Black Rubin

AAEAAQAAAAAAAAkDAAAAJGNjZTY2MDU1LTliMjAtNGRlZi04ODZhLWU5YjJhNTQ2YjZlOA.jpg

AAEAAQAAAAAAAAdrAAAAJGQzZWI1ZjljLWI3MzktNDI2OC04M2NhLTUxODJlMzdhZmM1Mw.jpg

gün batımında kara yakut çok canlar yakar. jurva veya madrid jant şart.

turmerik sarısını hiç beğenmedim

atantik mavi güzel 

Ön park sensörünün konumlanması hiç güzel olmamış 

Turmerik, zerdeçal sarısıymış. Almanya sitesinde Atlantis mavisine ek olarak R dış donanımı ile alınabilen lapiz mavisi de var.  

Golf Variant indiyum gri mi ?????????????? 

O diil de yeni renkle cidden kötü yani :S garip renkler, ellerinde kalan boyaları karıştırıp yapmışlar, neyse bunlar kaldı ziyan olmasın Golf 7.2'ye sürelim de Golf 8'e bakarız demişler gibi ... :/

Bi indiyum gri vardı aklımda ama o da bi Tiguan da durduğu gibi durmamış ya da fotolarda bütün renkler opak çıkmış bu yüzden pek insanın yüzüne gülmüyo :O

Bu renkler aslında efsane kasa olan golf 4 ün renkleri,pastel renkler mat duruyor biraz uzun zamandır kullanılmamıştı o yüzden göze tuhaf geliyor lakin zamanla göz alışacaktır

Renkler kişiden kişiye farklılık göstersede benim için gerçektede göründüğü kadar kötü olursa pasifik mavi ve günbatımı kırmızı golfü olanlar kıymetini bilsin derim:)

Bu arada renkler gerçekte çok daha güzel gibi :)  Yabancı Youtube kanallarında neredeyse bütün renkler, donanımlar, kominasyonlara ait makyajlı Golf 7 videoları var :)  

ne zaman oldu bilmiyorum ama yeni golf kataloğunda(2019 model) turmerik sarı renk kaldırılmış. halbuki makyajlı kasanın lansman rengiydi. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt