2017 MODEL GOLF FİYATLARI

vw işini bilir :'(

IMG_5230.PNG.jpg

IMG_5231.PNG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fiyatlar sadece 2000  gibi artmış ve eklenen özellikler de suan ki kasa ya göre hak ediyor fiyati. 1.4 highline 98 di 99800 üstüne digital gösterge paneli led far standart media player 9.2 olduysa çok süper bence suan normal kasa alan için kendim olsam yanarım. 6 ay önce aldığım halde diyorum keşke o zaman çıksa ydi yada 2 yıl sonra değişse idi kasa. Teknoloji ve arabaya para çok olmadikca yetişmek zor bence

120 bin 1.6 TDI değer mi değiştirmek sanroof highline sizce

ben kendi aracımı 4 ay önce 103 bine (sanroof dahil) aldım ötv ve kur farkından kar ettim satıp bu alınır mı sırf far ve stop gösterge için

120 bin 1.6 TDI değer mi değiştirmek sanroof highline sizce

ben kendi aracımı 4 ay önce 103 bine (sanroof dahil) aldım ötv ve kur farkından kar ettim satıp bu alınır mı sırf far ve stop gösterge için

Golf 8 beklenmeli derim. 

Dizel dsg makyajlı golf makyajsızdan daha ucuz dikkat ettiniz mi ? Yanlışmı yazdılar yoksa :)  

Örneğin;

Golf 7.5 1.6 115bg DSG Highline 122.700

Golf 7 1.6 110bg DSG Highline 124.900

Screenshot_20170304-014352.png

Screenshot_20170304-014303.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece VW değil, seat, audi, skoda yani tüm alt ve üst gruplarda 1.0 motor seçeneği sunuluyor. Yakıt tüketimi ve gücünün yaklaşık olarak 1.2 TSI ile aynı olduğunu düşünürsek, geriye tek bir kriter kalıyor: Motor ömrü. Konuştuğum mühendis arkadaşlar aralarında motor ömrü farkı açısından 1.2 TSI'ın daha avantajlı olacağını söylüyorlar. Ama 1.2 TSI çıktığında da kabul görmemiş, 1.6 motorlarla kıyaslanmıştı :)  Bu yüzden kullanmadan konuşmamak gerektiğini düşünüyorum. Audi A3'te 1.0 motoru gördüm, kayda değer bir sorun yoktu bence :)  Geçen yılki ÖTV zammından önce de kapış kapış gitmişti.

@ahmet3976

Değerli Ahmet Hocam

yanlışlık olabileceğini sanmam.

Yüksek Olasılıkla  Doğuş Otomotiv bir pazarlama stratejisi olarak sürekli zam yaparak stokları eritmeyi düşündü. 

Fakat fiyatlar balon haline geldi.

Kur gevşediği için Buna bir de kampanya yaparak bugünkü fiyatlara gelecektir. 

Benim asıl merakım 5Q yani 7 kasayı üretmeye devam edip etmeyeceği. 

Bildiğim kadarıyla böyle bir planları yok ancak nasıl ve neden eski motorlarla satsın? Sorusuna aklımdaki tek yanıt "elindeki motor stoklarını eritmek olabileceği " 

Ellerindeki 7 kasaları satmak için sağlam indirim yapmaları gerek. Highline donanıma aynı fiyata hayalet gösterge,yeni led stoplar vs ekleniyor standart olarak. Motorlarda güncelleniyor. Neden şuan yakın fiyatlara makyajsız kasayı alsın ki insanlar? Audinin A3 te yaptığı gibi önceki kasaları sağlam inidirimle satmaları lazım.

@silvershadow Hocam, Lansman paketli araçlar için fiyat ve donanım bilgisi alabildiniz mi, Ben bugün St ile görüşme sağladığımda bilgi alamadım, 

@tiesay evet hocam 3 yıllık da ben  paylaşılan listeyi gördüm highline 122 yazıyor ben 157ye aldım acaba kazılandık mı yoksa fiyatlar mı arttı i not2017 Kasım ayı fiyatı 157 paylaşılan liste mart ayı 122 bin 

@silvershadow @tiesay @tiesay @tiesay evet hocam 3 yıllık da ben  paylaşılan listeyi gördüm highline 122 yazıyor ben 157ye aldım acaba kazılandık mı yoksa fiyatlar mı arttı i not2017 Kasım ayı fiyatı 157 paylaşılan liste mart ayı 122 bin 

@silvershadow @tiesay @tiesay @tiesay evet hocam 3 yıllık da ben  paylaşılan listeyi gördüm highline 122 yazıyor ben 157ye aldım acaba kazılandık mı yoksa fiyatlar mı arttı i not2017 Kasım ayı fiyatı 157 paylaşılan liste mart ayı 122 bin 
01 Mart 2017 Euro kuru 3.8416 TL

01 Kasım 2017 Euro kuru 4.4473 TL

Başka sözüm yok hakim bey

Geri
Üst Alt