sarıyer'deki tutkulu golf sahibine yardım :)

designer

Üye
İsim
Mehmet
Sarıyerde oturuyorum. Kasımda sıfır olarak aldığım confortline Golf'üm için kodlamaları konusunda yardım edebilecek biri var mı?

Garantisini bozmayacak, muayenesine etki yapmayacak küçük şeyleri eklemek istiyorum. 

İstnabul da hayli çok üyemiz var Hocam.

Mutlaka sesinize yanıt verecek bir Golftutkusu Dostumuz yardımcı olacaktır. :)  

Sarıyerde oturuyorum. Kasımda sıfır olarak aldığım confortline Golf'üm için kodlamaları konusunda yardım edebilecek biri var mı?

Garantisini bozmayacak, muayenesine etki yapmayacak küçük şeyleri eklemek istiyorum. 
Kodlamaların motor hariç hiç biri garantiye etki etmez Hocam

Muayeneye etki etmesin derseniz Amerikan parklardan uzak durmak sanırım yeterli.

Hem daha iki buçuk seneden fazla var.. bakın keyfinize:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar.

Belki konu ile alakasiz olacak ama,onceki aracimda ayarli amerikan park modulu takiliydi.muayene esnasinda kapatirim diye dusunuyordum.ancak unutmuşum. Ve muayeneye amerikan parklar aktif halde girdim.

Park aydinlatmasi--yonetmelige uygun degil-- hafif kusur

Şeklinde muayeneden gecti.

Dolayısıyla wag com da yapilacak hicbir islem muayenede ya da garantide size sikinti cikartmaz diye dusunuyorum.

Selamlar.

Belki konu ile alakasiz olacak ama,onceki aracimda ayarli amerikan park modulu takiliydi.muayene esnasinda kapatirim diye dusunuyordum.ancak unutmuşum. Ve muayeneye amerikan parklar aktif halde girdim.

Park aydinlatmasi--yonetmelige uygun degil-- hafif kusur

Şeklinde muayeneden gecti.

Dolayısıyla wag com da yapilacak hicbir islem muayenede ya da garantide size sikinti cikartmaz diye dusunuyorum.
Amerikan parkın, kodlama harici modülle yapılan amerikan parkın geçmeme sebebi sinyal verildiğinde yanma şiddetinin 0-100-0-100 değilde (amerikanların şiddetini %30 olarak alacak olursak) 30-100-30-100 şeklinde yanması, yani sinyal verildiğinde sinyal lambasının tam sönmemesi. 

Kodlama ile yapılan amerikan park sinyal verildiğinde tam söndüğü için muayenede sorun yaşanmıyor genelde. 

Eğer modül ile de sinyal sırasında tam yanıp sönmesi yapılabilirse o şekilde de geçecektir. 

Hocam yardımcı olurum ben. Numaranızı özelden yazın yeterli

Kodlamaların motor hariç hiç biri garantiye etki etmez Hocam

Muayeneye etki etmesin derseniz Amerikan parklardan uzak durmak sanırım yeterli.

Hem daha iki buçuk seneden fazla var.. bakın keyfinize:)
Merhaba Murat Hocam,

"Kodlamaların motor hariç hiç biri.." derken neyi kastettiniz?

Geri
Üst Alt