51-NİĞDE

kanser51

Yeni Üye
İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar adım Serkan, İngilizce öğretmeniyim VW modellere meraklı biri olaraktan özellikle Jetta ve Golf modelleri ile ilgilenmekteyim, vag.com kodlamaları ve yaptıgım montajlar  ile ilgili elimden geldiğince de sizlere yardımcı olurum, herkese keyifli forumlar dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kanser51 dedi:
Merhaba arkadaşlar adım Serkan, İngilizce öğretmeniyim VW modellere meraklı biri olaraktan özellikle Jetta ve Golf modelleri ile ilgilenmekteyim, vag.com kodlamaları ve yaptıgım montajlar  ile ilgili elimden geldiğince de sizlere yardımcı olurum, herkese keyifli forumlar dilerim...
Hoş geldiniz. ;) Araç yok mu şu an.

Yeni jetta ne kadar toparlıyor gibi olsa da içeri girince arada segment farkı var gibi görünüyor ;)

Teşekkürler arkadaşlar malesef benim aracım yok,  VW bende bir tutku aracım olmadan bir çok montaj ve vag.com uygulaması yaptım yapıyorum...

kanser51 dedi:
Teşekkürler arkadaşlar malesef benim aracım yok,  VW bende bir tutku aracım olmadan bir çok montaj ve vag.com uygulaması yaptım yapıyorum...
İnşallah tez zamanda aracınız da olur ;)

kanser51 dedi:
Serkan Hocam hoş geldiniz aramıza.

Sizin gibi yetenekleri aramızda görmek gerçekten mutluluk verici...

Teşekkürler, Arkadaşlar vag.com haritası yapalım google earth üzerinden kim nerede biliriz...Ben jettaturkiye de yapmıştım...

Geri
Üst Alt