İşte Benim Golf'üm

Aman aman, şu anki konforu çok güzel. Daha fazla sertleştirmeye hiç gerek yok. Belki rline paketine döndürürsem o zaman düşünürüz. :D
Orijinal halinden daha yüksek şu an araba, hem görüntü hem güvenlik için spor yay şart. :)
En kısa zamanda basık görürüz umarım. (y)
@Furkan abimin dediği doğru,17 inç üzeri bir jant tercih ediyorsanız sportiflik,performans ve güvenlik açısından spor yay,spor amortisör şart.Virajlara apex noktasından girdiğinizde komfor yaylar aracı apex noktasında tutmayacak,yaylanarak viraj dışına taşıyacaktır.Siz aracı apex noktasında tutmaya çalıştığınız zaman hem alt takımlara hem de jant-lastiğe aracın tüm yükü binecek,araca zarar verecektir.Ayrıca viraj dönerken olası ani bir harekette allah korusun arabayı devirmeniz muhtemel.Evet komfor açısından iyi ancak sürüş için lazım bence.Seçim yine sizin ama düşünün.Aracınız çok hoş bu arada :)

Çok ama çok kirli girdik yılbaşına :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221231-212215_Gallery.jpg
    Screenshot_20221231-212215_Gallery.jpg
    293.9 KB · Görüntüleme: 46
Teşekkürler @Recep Gül hocam, aynı fikirdeyim. :) (y)

Kaplama hocam, teşekkürler :)
Hayırlı olsun o zaman. Yeni yıl yeni aracınız oldu.
Güzel bir renk tercihi olmuş keyifle kullanın.
Griden beyazdan bunalmıştık renk kattınız foruma da 😀 Retrofitin en üst derecesi bu galiba daha da üst çıtası yoktur sanıyorum ki.

Hayırlı olsun o zaman. Yeni yıl yeni aracınız oldu.
Güzel bir renk tercihi olmuş keyifle kullanın.
Griden beyazdan bunalmıştık renk kattınız foruma da 😀 Retrofitin en üst derecesi bu galiba daha da üst çıtası yoktur sanıyorum ki.
Teşekkürler hocam (y)
Retrofitin en üst derecesi bence yok, varsa da ben orada değilim. :)

Geri
Üst Alt