Discover Media Navigasyon 6.5"

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
"Discover Media" Navigasyon

Opsiyonel donanım kodu: PNC

Tutarı: 3.305 TL  (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar: Sadece ZCA Composition Media ile alınabilir.

"Discover Media" Navigasyon

Highline ve Bluemotion'da standart ZCA kodlu 6.5 inch Composition Media tabanlı bir navigasyon sitemidir.

Ama 6.5" ekranlı navigasyon imkanı var... Composition media üzerine eklenen bir modül, yazılım ve antenden ibaret

2D destekli navigasyonda trafik yoğunluğu göstergesi bulunmuyor.

Naviasyon yazılımı yalnızca Volkswagen'e ait olduğu için ve geliştircisi piyasada bulunan ortak bir partneri olmadığından bu denli pahalı bir sistem.

Bu cihaza sahip olunca sahip olacağınız ayrıcalıklardan biri; eğer yakıt ışığınız yanarsa....sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre kendiniz tercih ettiğiniz öncelikli markaların en yakındaki  benzin istasyonuna sizi direkt nazikçe yönlendirmeye başlaması.

Sesli ve görsel olarak yönlendirme yapar.

mPXnW4.jpg
VVQb1B.jpg
BMOk5L.jpg
ZD50P3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

Murat hocam, navigasyon için minimum bunu almak gerekiyor ve 6,5 ekranla beraber 5 bin TL'lik bir fiyat tutuyor (3320+1367),

şimdi bu 2016 yazılımında mirrorlink eğer navigasyon için kullanılabilecekse güzel olacak... o 3 binle comfort'a neler neler eklenir :)

acaba bu mirrorlink'in bir fiyatı olacak mı diye de düşündüm yanlız şu anda  :D

magic dedi:
@silvershadow

Murat hocam, navigasyon için minimum bunu almak gerekiyor ve 6,5 ekranla beraber 5 bin TL'lik bir fiyat tutuyor (3320+1367),

şimdi bu 2016 yazılımında mirrorlink eğer navigasyon için kullanılabilecekse güzel olacak... o 3 binle comfort'a neler neler eklenir :)

Hocam mirrorlink bir turlu hayata geçemedi. Fakat 6'5" kullanan passat ve Polo icin Ender elektronik kurulumunu yapıyor. Fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 900 lira idi. Fakat golf icin daha söz konusu değil :/ Bir iki hafta önce uğradım Ender elektronik bizim araçlar icin ne zaman olacağını sordum app connent özelliğinin. Uğradıklarını en yakın zamanda yapıcaz dendi hatta kendi aracımın sası numarasını verdim parça kodunu bulmak icin ama bakalım bekliyoruz.

@mcanerol

bir yazılımın kurulumu 900 tl öyle mi, vay vay vay...

2016 modellerde standart olsa bari :)

magic dedi:
@silvershadow

Değerli Hocam;

hesabınız doğru.

maalesef çok pahalı bir opsiyon.

Mirrorlink ile seçeneğe sahip olacağız.

Mirrorlink link için yazılım yüklenecektir ve bu da ücrete tabi olacaktır. Uygun bir bedel karşılığında zevkle yukletirim.

6,5' ya da 5,8' Composition Media tabanlı Discover Media Navigasyon kullanan arkadaşlarımız var mı?

bu konuya hiç kullanıcı yorumu yazılmamış,

navigasyonun performansından memnun musunuz,

verilen ücrete değiyor mu?

Geri
Üst Alt