Continental mı Bridgestone mu?

@mirac1989 18 inch ise lastikleriniz Pirelli PZero'yu deneyin derim. Yol tutuşu mükemmel ötesi diyorlar, bendekiler ContiSport5 17 inch Prelli PZero'nun 17 inchi yok dediler.

Değerli Hocam

Turanza yı bir şeye benzetmek gerekirse:  tuğla

Michelin : pamuk

Goodyear : lastik
sizinkine benzer bir benzetmede ben yapayım Murat hocam.

turanza: takoz

michelin: yumoş

goodyear: ideal

@golfaşkı yalnız bu tarz kapışmalara her daim karşıyım. Adrenalin oluyor farkındayım ama başkalarının hayatını tehlikeye atmaya hiçbirimizin hakkı yok diye diüşünüyorum. iyi sürüşler diliyorum.

Babamın arabasına aldığım ki şu an benim araçta da olan Michelin Energy Saver X daha 1000km'de park esnasında kaldırım bordür taşlarının kenarına değdi diye patlamıştı :)  Ama genel itibariyle güzel lastik. Dover la kullanılır.

golfaşkı dedi:
Hayırdır arkadaşım sen neden bahsediyorsun ne kapışması neye göre kalkmış bana böyle mesaj yazıyorsun !!! Kim kapışmış söylede bilelim kardeşim !!
Yanlış anlaşılma var hocam
cevap yazmadan önce iyi niyetli olalım. Başkasının mesajını senin mesaj gibi gördü arkadaş.

Goodyear Asimetric 3 sipariş verdim Çarşamba günü elime ulaşacak.. tanesi 425 tl.. hayırlı olsun diyelim :)

Valla bir çok lastik kullandım, şu bridgestone markasını okadar kötüledik ettik ama aracım 87.000 km'de bunun toplasanız 2 sezonu kış lastiği (continental)  ile geçirilmiş... Fabrikasyon lastikleri Turanzaydı. Aracın rot ayarı bozuk olmasından dolayı dış tarafı biraz daha fazla yenmiş olmasına rağmen virajda vs hiç kaçırmıyordu. Beni şaşırtıyordu. @yusuf hocamlada konuştuğumuzda bana bridgestone yerine  goodyear önermişti fakat şimdi yine bridgestone aldım.. Kimse memnun olmamasına rağmen ben memnunum.. @silvershadow hocam tuğla desede memnunum :) Kalitesini kıyaslayamam belki ama çoğu lastikten daha uzun ömürlü olduğu kesin...Ama Jetta aracımdada michelin kullanıyorum oda çok iyi.. Konfor diyorsak michelin, uzun ömür diyorsak bridgestone diyebilirim.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla bir çok lastik kullandım, şu bridgestone markasını okadar kötüledik ettik ama aracım 87.000 km'de bunun toplasanız 2 sezonu kış lastiği (continental)  ile geçirilmiş... Fabrikasyon lastikleri Turanzaydı. Aracın rot ayarı bozuk olmasından dolayı dış tarafı biraz daha fazla yenmiş olmasına rağmen virajda vs hiç kaçırmıyordu. Beni şaşırtıyordu. @yusuf hocamlada konuştuğumuzda bana bridgestone yerine  goodyear önermişti fakat şimdi yine bridgestone aldım.. Kimse memnun olmamasına rağmen ben memnunum.. @silvershadow hocam tuğla desede memnunum :) Kalitesini kıyaslayamam belki ama çoğu lastikten daha uzun ömürlü olduğu kesin...Ama Jetta aracımdada michelin kullanıyorum oda çok iyi.. Konfor diyorsak michelin, uzun ömür diyorsak bridgestone diyebilirim.. 
En uzun ömürlü lastik odur belki ona lafım yok. Ama biz de ticari araç kullanmıyoruz sonuçta :)

Öncelik sıramda ömür sonlarda şu an.

Merhaba Bizim araçlarda lastik basınç sensörü var malum Peki lastiklere nitrojen doldursak hata verir mi sensör?

Heralde onumuzdeki hafta Conti premiumcontact 5 alacagim. 100 kisiye sordum 90'i conti dedi. Hayirlisi bakalim. 

Geri
Üst Alt