Golf7 sequintial led kodları

Mehmet27

Yeni Üye
Yeni model tüm audilerde mevcut olan sequintial led stoplarla ilgili golf7 için ülkemizde kod mevcutmu. Youtube da bu ledlerin golfe uyarlanmıs videoları var gercektende harika duruyor ülkemizde de varsa bu özelliği düsünmeden açtıracagım . sizin görüsleriniz neler.

Videodaki led stoplar çinliler tarafından satılıyor, kodlama ile elde edilemezler

Videodaki led stoplar çinliler tarafından satılıyor, kodlama ile elde edilemezler
Konu hakkında ayrıntılı bir bilgim yok ama kodlama yöntemiyle yapılabilecegini düşünüyorum golf7 lerde bulunan led stoplarda bu altyapının olması muhtemel 

Konu hakkında ayrıntılı bir bilgim yok ama kodlama yöntemiyle yapılabilecegini düşünüyorum golf7 lerde bulunan led stoplarda bu altyapının olması muhtemel 
hocam araştırmıştım bu konuyu ben    stoplara takılan bir modül ile  bu şekilde yapabiliyoruz biz golf sahipleri   yanılmıyorsam 1 ay once gözüme ilişmişti fiyatı da 130 euro kadar 

almanya menşeili olarak 

Kodlama ile imkansiz.Neden imkansiz kabaca bahsediyim.Audinin orjinal dinamik sinyallerinide stobun icindeki modul yapiyor.Bizde boyle bir model yok...

Sinyalin icindeki her led tane tane module bagli sekilde,bizde ise hepsi birlesip tek bir noktada soketten cikiyor.Akim geldiginde hepsi ayni anda yaniyor yani.Hepsi birbirine baglanmis ve tek sokette birlesen yapiyi kodlama ile halledemezsiniz...

Ya icini acip teker teker ayarlayip module baglayacaksiniz videodaki gibi olucak yada sinyallerden birini gene modul ile minik bir sure digerinden gec yaktiricaksiniz tam boyle olmasada buna benzer birsey olucak.Yani kodlama ile videodaki gibi olamaz...Dipnot :Dinamik ledli Makyajli A3 un kodlarinin bizden hicbir farki yok,sequential isini modul yapiyor icerideki

hocam araştırmıştım bu konuyu ben    stoplara takılan bir modül ile  bu şekilde yapabiliyoruz biz golf sahipleri   yanılmıyorsam 1 ay once gözüme ilişmişti fiyatı da 130 euro kadar 

almanya menşeili olarak 
Biz Türkler bir ayar çekeriz kardeşim buna 130 euro ciddi para umarım en kısa zamanda ülkemizdede görürürz bunları 

Biz Türkler bir ayar çekeriz kardeşim buna 130 euro ciddi para umarım en kısa zamanda ülkemizdede görürürz bunları 
aslında sağlam bi elektirik mühendisi ayarlayıp bu modülü sipariş vererek bi nevi replikasini yaptirip   kullanabiliriz  sonuçta  olay sadece 1 devre kartı fakat  elektirik  işlerinden pek anlamadıgım için bize basit gelen şeylerin bir sürü teferruatı olabilir eğer  bulabilirsem  reklamlarının video link ini konu altinda paylaşırım 

aslında sağlam bi elektirik mühendisi ayarlayıp bu modülü sipariş vererek bi nevi replikasini yaptirip   kullanabiliriz  sonuçta  olay sadece 1 devre kartı fakat  elektirik  işlerinden pek anlamadıgım için bize basit gelen şeylerin bir sürü teferruatı olabilir eğer  bulabilirsem  reklamlarının video link ini konu altinda paylaşırım 
Çok iyi olur kardesim bende aracı elektronikçiye götürüp detaylı bir bilgi alim oluru neymis bi kaç özellikte açtırmam lazım. Öğrenirsem inciğini cıncığını paylasırım burdan

Geri
Üst Alt