Sonradan eklenebilen donanım

Kablo ile bağlayıp sesli onayları kapatmayı denemek lazım hocam. Muhtemelen alarm takılınca sesli onay aktif edilmiştir.
olmazsa Necati ustaya bi sorayım. olacak bir şeyse müsait bir zamanda halleder sanırım.

bu ara bi yere kımıldayamıyorum, ayak tarak kemiğini kırdım. 20 gündür evdeyim. sadece sık sık foruma giriyorum. mesaj sayım acayip arttı bu ara. :)

olmazsa Necati ustaya bi sorayım. olacak bir şeyse müsait bir zamanda halleder sanırım.

bu ara bi yere kımıldayamıyorum, ayak tarak kemiğini kırdım. 20 gündür evdeyim. sadece sık sık foruma giriyorum. mesaj sayım acayip arttı bu ara. :)
Geçmiş olsun Hocam. Acil şifalar diliyorum.

Eğer Yusuf Abinin dediği gibi sesli onay açıldıysa medya ekranında seçeneği olması lazım. Car menüsünden açma kapatma da en altta sesli onay var ve işaretli ise onu iptal edip deneyin birde.

Geçmiş olsun hocam. Bol bol yazın siz :)

Usta apo ustaya gitsek bu sitemi yaptirmaya calissak ne kadara patlar herseyiyle
4000 tl bana temmuz ayında verdiği fiyat o günden sonra dolar 70 kuruş arttı şimdi ne der bilemem ama bu işin aslan payı işçilik 

Değerli  Fatih Hocam 

Öncelikle geçmiş olsun.

Gençlik günlerindeki gibi yüksekçe bir yerden zıplayınca mi oldu?

Yoksa halısahazedegillerden misiniz?

Bu mecburi istirahat zamanınızda aramızda olmanıza sevindim.

Bakarsınız golftutkusu garajında çözeriz sorununuzu?

Geçmiş olsun Hocam. Acil şifalar diliyorum.

Eğer Yusuf Abinin dediği gibi sesli onay açıldıysa medya ekranında seçeneği olması lazım. Car menüsünden açma kapatma da en altta sesli onay var ve işaretli ise onu iptal edip deneyin birde.
teşekkürler Eren kardeşim.

sesli onay açık. şu gizli özellikle açılan korna sesli açma-kapama. fakat ben kapattım medya ekranından. sonradan serviste takılan alarmın çok gıcık ve rahatsız edici bir açma-kapama sesi var. diğeriyle bir alakası yok sanırım. servisin dediği, takılanı alarm modülünün sökülüp fabrikaya gönderilmesi gerekiyormuş.

çok daha öncelerden bi aracımda sonradan takılan alarm vardı. açama-kapama sesini iptal ettirmek için oto elektrikçiye götürdüğümde içinden diot gibi bir şeyi söküp sesi iptal etmişti. onun gibi bişey yapılması gerekiyor sanırım.

Değerli  Fatih Hocam 

Öncelikle geçmiş olsun.

Gençlik günlerindeki gibi yüksekçe bir yerden zıplayınca mi oldu?

Yoksa halısahazedegillerden misiniz?

Bu mecburi istirahat zamanınızda aramızda olmanıza sevindim.

Bakarsınız golftutkusu garajında çözeriz sorununuzu?
sağolun Murat hocam.

anlatsamda inanamazsınız. görülmemiş ve duyulmamış bir kaza sanırım. cuma namazında sakatlandım. halısahada  jübile yapalı çok oldu. :)

evde istirahat dolayısıyla bol bol foruma giriyorum, vakit geçmiyor. 6 hafta isitirahatin 3. haftasındayım. 

golftutkusu garajı düşünen ve uygulamaya geçirme aşamasında emek ve fikir veren herkese teşekkürler. bende elimden geldiğince yardımcı olurum. 

ACC çok pahalı sonradan taktırınca, zaten ACC taktır, alarm taktır, elektirikli ayna taktır, stoplar LED olsun derken insanın arabayı satıp 0 km highline alıp baştan opsiyon ekleyesi geliyor. maliyetleri nerdeyse sıfır almaya yaklaşıyor. enderde Xenon AFL 5500, geri park 1500, LED STOP 1400, ACC 4000 vs vs vs :)  toplamak dahi istemiyorum bu matematik işlemini.

enderde hayalet gösterge montajıda var o çok ilgincime gitti, golfler de orjinalinde dünyada kullanılıyor mu bu göstergeler? ben passatlarda var diye biliyordum ama golfte de enteresan durur tabi yine konu paraya geliyor o da sanırım 7000 tl civarı montaj dahil :)

enderde hayalet gösterge montajıda var o çok ilgincime gitti, golfler de orjinalinde dünyada kullanılıyor mu bu göstergeler? ben passatlarda var diye biliyordum ama golfte de enteresan durur tabi yine konu paraya geliyor o da sanırım 7000 tl civarı montaj dahil :)
Bu konu benim rüyalarımı süslüyor. Hayalet ekran golf de:) makyajda geliyor zaten

@yusufbenim için rüyalarda kalmaya devam edecek gibi görünüyor, beyaz kadranı da seviyorum wv de :)  

@yusufbenim için rüyalarda kalmaya devam edecek gibi görünüyor, beyaz kadranı da seviyorum wv de [emoji4] 
Hayalet ekran normal analog ekrandan çok daha faZla extra bilgi göstermiyor. Ayrıca gözünüz alışınca çok ta farkında olup arayacağınız bir donanım olmayacak. O kadar paralara koltuk ısıtma daha güçlü bir motor veyahut dsg yada daha çok işe yarayacak opsiyonlar seçerim.

Yeni A4 te 2 farklı ekranıda kullandım. Başta güzel gözüküyor wow dedirtiyor lakin sabah işe giderken kontağı çevirip gideceğiniz zamanlar gelince pek bir önemi kalacağını zannetmiyorum. Hatta kanımca analog göstergeleri daha çok seviyorum biraz eski kafalı diyebilirsiniz.

aynı fikirdeyim, şuan için olsa da o ücreti verip taktırmam. dediğiniz gibi onun yerine en az 2 yada 3 opsiyon taktırırım aracıma. ama yeni golfte madem olacak eğer opsiyonsa baştan da ekletmeyi ihmal etmem. artık yeni nesile geçiş zamanı geldi sanırım yavaş yavaş. 2017 de satışa çıkacak yeni golf bakalım fiyatlamaları nasıl olacak merak ediyorum. 

Geri
Üst Alt