Yeni arabam

@Nfk@Nfk araç gerçekten temizken çok güzel şık duruyor.ama yıkar yıkamaz hemen üzerine leke oluyor ve göze batıyor.Ben beyazdan yanayım.cam tavanlı golf 7 çok güzel duruyor.

Ayrıca bir insan müsveddesi tarafından aracıma anahtarla çizik atılmış maalesef çok belirgin oluyor.Ama beyaz olmuş olsaydı fazla fark edilmezdi.

@BİROL BİROL karaktersiz insan çok fazla hocam bu topraklarda en hazmedemediğim şeydir şu mala zarar veren tipler? Umarım bi daha yaşamazsın aynı durumu dostum 

Oncelikle evliliginiz sonra yeni araciniz hayirli olsun. Agiz tadiyla gecireceginiz guzel gunler dilerim.

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler :)  

Sevgili dostlar,

yaklaşık 3 ay önce karlı bir gün almıştım aracımı. Forumdaki arkadaşlar aldıktan sonraki izlenimlerini yazarsın demişlerdi bugüne nasip oldu :)  evlat 3100 km de suan ve gayet memnunum hiç bi sıkıntım Yok Allah'a şükür sadece lastiklerimden     ( bringstone 225/45/17) memnun kalmadım araç içine aşırı ses alıyor ve çok kolay pati yapıyor. Eski hızlı zamanlarımı Bmw ile törpülediğimden suan için pati çekme olayı beni çok rahatsız ediyor. Onun haricinde yakıt tüketimi de gayet tatmin  edici. 3100 km uzun süreli 1850 km ortalama yakıt tüketimi 6,5 lt ve İstanbul trafiğini gözardı etmemek lazım. Bu arada iyi ki Pasifik maviyi beklememişim fiyatlar st nin dediği gibi baya bi arttı :)  

Geri
Üst Alt