Golf 7 Katlanır Ayna

katlanır ayna en gereksiz donanımlardan biri bence, şu donanım yerine anahtarsız giriş çalıştırma olsa tadından yenmezdi... VW TRnin(Doğuş) donanım seçenekleri genelde hep göze hitap eden, arabanın dış imajına yönelik şeyler oluyor dikkat ederseniz(büyük jant, katlanır ayna, kayar led v.s. hatta hiç bir işe yaramayan hayalet ekran.) 

bunlar yerine keyless, ergo active koltuk, geri görüş kamerası, arka tarafta usb bağlantısı, açık gelen appconnect olsa bir sürcü için çok daha faydalı ve işe yarar şeyler olurdu.

Arkadaşlar önümüzdeki ay comfortline aracıma katlanır ayna takmayı düşünüyorum.Yalnız bir sorum olacak aliexpressteki fiyatlar ile istanbulun çeşitli yerlerinde bulunan satıcıların fiyatları hemen hemen aynı yani 1300tl civarında.Bu yüzden aliexpressten almak yerine görüp alarak almak daha mantıklı geliyor.Yakın zamanlarda katlanır ayna alıp memnun kalan yada daha önceden bilen bir arkadaş beni istanbul içinde bir satıcıya yönlendirirse sevinirim.

@yusuf bende de aynı düşünce var. Kayar sinyalli yaptırmak istiyorum bide. İstanbulda yönlendirebileceğiniz biyer var mı. İşlemi nasıl yapıyorlar bide. Teşekkürler

Arkadaşlar önümüzdeki ay comfortline aracıma katlanır ayna takmayı düşünüyorum.Yalnız bir sorum olacak aliexpressteki fiyatlar ile istanbulun çeşitli yerlerinde bulunan satıcıların fiyatları hemen hemen aynı yani 1300tl civarında.Bu yüzden aliexpressten almak yerine görüp alarak almak daha mantıklı geliyor.Yakın zamanlarda katlanır ayna alıp memnun kalan yada daha önceden bilen bir arkadaş beni istanbul içinde bir satıcıya yönlendirirse sevinirim.
Mutlaka aldığınız yerde montajını yaptırın. Bazen senkron sorunu olabiliyor. Biri kapanırken öteki açılabiliyor. Benim tavsiyem orijinalden şaşmamanız. Servisten sadece gövde temin edebilirsiniz. Ya da çıkma orijinal gövde de iş görür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf bende de aynı düşünce var. Kayar sinyalli yaptırmak istiyorum bide. İstanbulda yönlendirebileceğiniz biyer var mı. İşlemi nasıl yapıyorlar bide. Teşekkürler
Çinden alın hocam. Gelince takması çok basit. Ben yardımcı olurum 

@yusuf Teşekkür ederim hocam. Aliexpressten baktım 30-35 usd civarında. Gittigidiyorda falanda var benzer fiyatlara. Tavsiye edebileceğin biyer var mı. Birde renk farkı varmış sanırım.

@Hsyn07 hocam sen bile yaparsın montajını benimkini ben kendim taktım; istersen videosunu atayım ama kodlama kısmında destek alman lazım

@Hsyn07 hocam sen bile yaparsın montajını benimkini ben kendim taktım; istersen videosunu atayım ama kodlama kısmında destek alman lazım
Kapıdaki döşeme sökülüyor sanırım hocam takmak için dedim bir yerini kırar ederim ne iyisi hiç riske girmeyeyim birisine yaptırayım 😐

Kapıdaki döşeme sökülüyor sanırım hocam takmak için dedim bir yerini kırar ederim ne iyisi hiç riske girmeyeyim birisine yaptırayım 😐
@Hsyn07 hocam bilmeyen birini yaptıracağına kendin yap derim. Ama bilen birisi ise bu kişi neden olmasın  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstadlar herkese iyi forumlar dilerim . 

2015 Comfortline aracıma kayar sinyalli Katlanır ayna takmak istiyorum. Bu kodlamayla mı oluyor ya da başka bir parçaya falan ihtiyaç var mı ? Cevaplarsanız sevinirim .😊

Geri
Üst Alt