Statik Viraj Farları Sorunu

evrenby

Üye
İsim
Evren
Arkadaşlar Merhaba;

Bu akşam fark ettim sağa, sola veya geriye giderken hiç bir şekilde statik viraj farlarını yakamadım. Araçta aydınlatma ile ilgili kodlama var ama son kodlamadan sonra yanıyordu. Araçta olağan dışı bir şey yapmadım sadece dün yıkandı ama ondan olacağını sanmıyorum neden olabilir sizlere bi danışmak istedim. 

Bu arada Uled bi xenon far var ve medya ekranında da herhangi bir uyarıda yok.

Arkadaşlar Merhaba;
Bu akşam fark ettim sağa, sola veya geriye giderken hiç bir şekilde statik viraj farlarını yakamadım. Araçta aydınlatma ile ilgili kodlama var ama son kodlamadan sonra yanıyordu. Araçta olağan dışı bir şey yapmadım sadece dün yıkandı ama ondan olacağını sanmıyorum neden olabilir sizlere bi danışmak istedim. 
Bu arada Uled bi xenon far var ve medya ekranında da herhangi bir uyarıda yok.
Bunu denerken kısa farlarınız açıktı değil mi hocam ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunu denerken kısa farlarınız açıktı değil mi hocam ?

Açıktı hocam park halinde de denedim düşük hızda da denedim ama yakamadım farları

Açıktı hocam park halinde de denedim düşük hızda da denedim ama yakamadım farları
Aracınızda sürüş profili seçme var mı ?

Aracınızda sürüş profili seçme var mı ?

@MSEHocam galiba sorunumu çözdünüz ben olağandışı bişey yapmadım demiştim ama araç eco modda ondan olabilir mi hiç aklıma gelmemişti ? Hava soğuk olmasa incem aşağı ama yarın denerim artık

@MSEHocam galiba sorunumu çözdünüz ben olağandışı bişey yapmadım demiştim ama araç eco modda ondan olabilir mi hiç aklıma gelmemişti ? Hava soğuk olmasa incem aşağı ama yarın denerim artık
Evet hocam eco modda kapatıyor.

Evet hocam eco modda kapatıyor.

Eco modda kapatacağı hiç aklıma gelmedi sayenizde bişey daha öğrenmiş oldum sağolun teşekkürler @MSE hocam ilginiz için

Eco modda kapatacağı hiç aklıma gelmedi sayenizde bişey daha öğrenmiş oldum sağolun teşekkürler @MSE hocam ilginiz için
Ne demek hocam ben teşekkür ederim.
Eco mod iyidir, DSG'de varsa tadından yenmez :) güle güle kullanın.

Ne demek hocam ben teşekkür ederim.
Eco mod iyidir, DSG'de varsa tadından yenmez :) güle güle kullanın.

Sağolun hocam ? Araç dsg hava soğuk olunca tüketim arttı dün ortalama 9.0 lt görünce ecoya aldım malum benzin 5₺ ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağolun hocam ? Araç dsg hava soğuk olunca tüketim arttı dün ortalama 9.0 lt görünce ecoya aldım malum benzin 5₺ ?
Aynı durum bende de var hocam. 5 olan ortalama 8,5 oldu :) Turkcell, zubizu vb. kampanyaları takip ediyorum artık :)

Geri
Üst Alt