Merhabalar Aranıza Yeni Katıldım

Benim kasko poliçemde hırsızlık kapsamını yorumlarınıza sunuyorum Yani bi lokantada çaktırmadan alsalar anahtarı zor kullanmadan hapı yuttuk öylemi ? Bu arada kaskom groupama.

FullSizeRender (1).jpg

FullSizeRender.jpg

Mutlu son :)  22.12.2016 tarihinde  aracımın  trafik tescilini sildirdim     kasko şirketine gerekli son evrakıda bugun  faksladım   15 dakika  sonra  50.500 TL teklif aldim

fakat henüz evrakları imzalamadım  aracımın  tsb.org.tr   kasko değer bedeli 52.854 TL  idi  fiyatı fazla öldürmeden  güzel bi teklif yaptılar

MK 7 macerası artık baslasın :)  araç arayışına girdim 
Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Bu güzel haber hayırlı olsun 

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Bu güzel haber hayırlı olsun 
çok teşekkür ederim :)    birazdan tekrar aracı acenteme gidip  itiraz edeceğim  çünkü  benım aracıma emsal arabalar  55.000 tl ile 62.000 tl arasında fiyatı değişiyor bakalım tsb.org.tr araç raiç liste bedeli 52.854 Tl  bu rakamdan yüksek bi rakam alabileceğimi zannetmiyorum ama tekrardan şansımı deneyeceğim.

Hocam Türk Ceza Kanunu'nda yazan hırsızlık hükmü tektir. A ya da B şeklinde çalınmasının sıkıntı olacağını sanmıyorum.
kasko poliçenizin  en ön sayfasında  sol alt köşede  Sigorta Kapsanımda olan  İbareleri görebilirsiniz alt alt a size tavsiyem özellikle ANAHTAR İLE ÇALINMA   ibaresinide  poliçe kapsamına eklettirmeniz.

çok teşekkür ederim [emoji4]   birazdan tekrar aracı acenteme gidip  itiraz edeceğim  çünkü  benım aracıma emsal arabalar  55.000 tl ile 62.000 tl arasında fiyatı değişiyor bakalım tsb.org.tr araç raiç liste bedeli 52.854 Tl  bu rakamdan yüksek bi rakam alabileceğimi zannetmiyorum ama tekrardan şansımı deneyeceğim.
İtiraz edin. Biraz daha yükselteceklerdir.
Malum sarı siteden aracınızın muadili fiyatları örnek gösterin. Tsb org fiyatları bazı marka ve modellerde piyasa fiyatından düşük veya yüksek olabiliyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İtiraz edin. Biraz daha yükselteceklerdir.
Malum sarı siteden aracınızın muadili fiyatları örnek gösterin. Tsb org fiyatları bazı marka ve modellerde piyasa fiyatından düşük veya yüksek olabiliyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o şekilde hareket ettim   emsal  km  ve model yılı  donanımlı  araçların 3 farklı ilan sitesinden   3 araç  ilanı  çıkarttım ortalama  55 bin  tl  civarinda  2 3 adet galerici arkadasımla görüştüm çok israr ederlerse sana   dilekçe yazarız  piyasasını ve  senin çalınan arabanın piyasa durumunu belirten  bi avukat arkadasımla da  istişare etme şansı yakaladım o da 

her koşulda sana aynı aracını (  km model yılı tramer ve hasar geçmişi ) temin etmke zorundalar her koşulda dedi   itiraz dilekçemizi  cuma günü oğleden sonra verdiğimiz için  sanırım pazartesi gibi tarafıma geri dönüş sağlanacaktir. 

aracımı 24 ay önce  45.750 tl ye almıştım :)   umarım hayırlısı olur verdikleri fiyatta şuan  benım için cazip ama araç fiyatları malesef cok yükseldi bu açıdan sigortayı sıkıştırıyorum.

%80  gibi bi  ihtimalle  aynı aracı talep ettiğimizde geri adım atıp tam değerini veriyorlarmış   55 bin tl ile 54 bin tl arası bi fiyat teklifi bekliyorum

Mutlu son :)  22.12.2016 tarihinde  aracımın  trafik tescilini sildirdim     kasko şirketine gerekli son evrakıda bugun  faksladım   15 dakika  sonra  50.500 TL teklif aldim

fakat henüz evrakları imzalamadım  aracımın  tsb.org.tr   kasko değer bedeli 52.854 TL  idi  fiyatı fazla öldürmeden  güzel bi teklif yaptılar

MK 7 macerası artık baslasın :)  araç arayışına girdim 
hocam çok geçmiş olsun iyi bir fiyatta almışsınız hayırlı olsun Allah tekrar göstermesin iyi ve güzel günlerde kullanmak nasip etsin 

hocam çok geçmiş olsun iyi bir fiyatta almışsınız hayırlı olsun Allah tekrar göstermesin iyi ve güzel günlerde kullanmak nasip etsin 
teşekkür ederim umarım forumdan hiç bir arkadasımızın basına böyle bir olay gelmez 

aldığım fiyat gayet makul  fakat görüştüğüm herkes  itiraz edip 2. bir teklif almam konusunda hem fikirdiler.

itiraz işi birazcık sansımızı denemek oldu açıkçası ama  olur mu olur burası türkiye :))

teşekkür ederim umarım forumdan hiç bir arkadasımızın basına böyle bir olay gelmez 

aldığım fiyat gayet makul  fakat görüştüğüm herkes  itiraz edip 2. bir teklif almam konusunda hem fikirdiler.

itiraz işi birazcık sansımızı denemek oldu açıkçası ama  olur mu olur burası türkiye :))
bizde bundan 4yıl önce oğlumun aracı pert olduğunda sigortanın ödemek istediği paraya, sizin izlediğiniz yolla itiraz etmiştik.  sonrasında bir miktar daha yükseltmişlerdi. 

Geri
Üst Alt