Multimedya tercihi için yardım

Mhmt_azrkn

Üye
İsim
Mehmet
Merhaba arakadaşlar,2016 golf comfortline aracıma Yeni bir multimedya cihazı ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum, servisten bu işlemi yapmam mümkünmü? Veya AliExpress teki cihazları önerirmisiniz?şimdiden teşekkürler

Merhaba arakadaşlar,2016 golf comfortline aracıma Yeni bir multimedya cihazı ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum, servisten bu işlemi yapmam mümkünmü? Veya AliExpress teki cihazları önerirmisiniz?şimdiden teşekkürler
Aliexpresteki mib 2 cihazları öneririm hocam. Orjinal olmayan cihazları tavsiye etmem.

Hocam bunun işçiliği çok takmak için. 150 $ civarı carplay  olmayanı var. 
Hocam,Alınabilecek orijinal ve güvenilir bir ürün ise,bi 150 $ da onun için vermeye razıyım,sorun değil,yeterki beni memnun etsin,ayrıca buna birde çerçeve temin etmek lazım anladığım kadarı ile,doğrumu?

Hocam,Alınabilecek orijinal ve güvenilir bir ürün ise,bi 150 $ da onun için vermeye razıyım,sorun değil,yeterki beni memnun etsin,ayrıca buna birde çerçeve temin etmek lazım anladığım kadarı ile,doğrumu?
Hayır hocam çerçeve de lazım değil. Ürünu birçok arkadaş aldı ve sorunsuz kullanıyor ben dahil.

Hocam önce apo usta yaptı. Şimdi benimkini satmayi düşünüyorum. Bu sefer kendim montaj yapacağım.
Saol hocam verdiğiniz bilgiler için,yukarda linkini verdiğim cihazı almaya karar verdim,3000 tl ti gözden çıkardım montajı vs ile beraber...

6,5 inç olan cihazdan bahsediyosunuz. torpido da cd playeri falan olan. ona cerçeve ve torpido değişimi gerekiyor bildiğim kadarıyla.çerçeve ve torpido 1000 Tl yi bulabilir. tam emin değilim.iyice araştırın.

6,5 inç olan cihazdan bahsediyosunuz. torpido da cd playeri falan olan. ona cerçeve ve torpido değişimi gerekiyor bildiğim kadarıyla.çerçeve ve torpido 1000 Tl yi bulabilir. tam emin değilim.iyice araştırın.
Yukarda linkini verdiğim cihazın torpidoya takılan cd playeri mevcut sanırım...

Arkadaş cd playerdan bahsetmiyor bunu takmanız için torpido içinide değiştirmeniz gerekiyor onu söylüyor ve doğru  bilgi orjinal şekilde olmasın derseniz torpido içini kestirip üniteyi arkadan takılıyor ama orjinal olsun derseniz torpido içinide almalısınız ,6.5 inç için çerçeve değişimine gerek yok ,kamera desteğinin olup olmadığı konusunda bilgi edindinizmi  fiyat olarak bana fazla geldi 

Geri
Üst Alt