Merhabalar

Oğuzcan Çoban

Yeni Üye
Adım Oğuzcan

Edirnede oturuyorum, öğrenciyim. İnternette golf hakkında bilgiler edinmeye çalışırken forumunuzla karşılaştım. Geçtiğimiz aylarda ailem 2012 1.4 jetta kullanıyordu o satıldı bir de vw atalarından 66 pre vosvos maceram oldu o da 2 yıl önce satıldı yani vw ailesindenim diyebilirim. ? Uzun süren araçsızlığın ardından ailemi araç almaya ikna etmiş bulunmaktayım. Tercihimizi golfden yana kullanıyoruz fakat siz abilerimden alacak fikirlerim olduğundan dolayı burdayım. Umarım bir kaç gün içerisinde sizin de verdiğiniz bilgilerle ben de bir golf sahibi olurum iyi forumlar. 

@Oğuzcan Çoban Hoşgeldiniz aramıza. istediğniz motor / donanım hakkında bilgi verirseniz ona göre sizi yönlendirelim

@tfk35 1.4 manuel highline paket (siyah koltuk) istiyorum. Ekstra donanım olarak da cam tavan u led istiyorum. Fakat bir kaç bayiyi arayıp sorduğumda aracı bulmamın imkansız olduğunu söylediler. Yeni kasa ne zaman çıkacak acaba yakın bir süreyse onu beklemek de mantıklı geliyor. İlgilendiğiniz için teşekkürler

@Oğuzcan Çoban Siyah koltuk istiyorsanız Ergoactive opsiyonunu ekletmenizi tavsiye ederim..Canlı destekten sorup hangi bayide istediğniz özellikte araç ollup olmadığını öğrenebilirsiniz.Bayiler şu durumda ellerindeki araçları satmak isteyeceklerdir.Makyajlı Golf en erken Mart ayı gibi gelir taminimce

@tfk35 bilgi ve tavsiye için çok teşekkürler abi. Vw canlı destek tel:0212-335 04 44 gibi bir numara çıktı burdan bilgi edinebilir miyim?

Aramıza hoş geldiniz. Canlı destek üzerinden sorarsanız belki aradığınız aracı bulabilirsiniz. 

Adım Oğuzcan

Edirnede oturuyorum, öğrenciyim. İnternette golf hakkında bilgiler edinmeye çalışırken forumunuzla karşılaştım. Geçtiğimiz aylarda ailem 2012 1.4 jetta kullanıyordu o satıldı bir de vw atalarından 66 pre vosvos maceram oldu o da 2 yıl önce satıldı yani vw ailesindenim diyebilirim. ? Uzun süren araçsızlığın ardından ailemi araç almaya ikna etmiş bulunmaktayım. Tercihimizi golfden yana kullanıyoruz fakat siz abilerimden alacak fikirlerim olduğundan dolayı burdayım. Umarım bir kaç gün içerisinde sizin de verdiğiniz bilgilerle ben de bir golf sahibi olurum iyi forumlar. 
Değerli hemşerim öncelikle golftutkusu FORUMUNA hoş geldin  bende aslen EDİRNE nişancıpaşa mahalleliyim ama şu an tekirdağ/ çerkezköy de ikamet etmekteyim.foruma bende yeni üyeyim ama sağolsun arkadaşlar hepsi birbirinden saygılı ve bilgililer serviste alamayacağın bilgiler golftutkusu forumunda var inşallah gönlüne göre araç bulablirsin ama yıl sonu itibarı ile biraz zor bendede daha önce 2013 1.4 tsi highline vardı onu satıp 2016 1.6 tdi highline aldım gof gerçekten bir tutkudur istediğin şartları yaz tüm yurt genelindeki bayilere e-mail at onlar sana dönüş yapıyorlar şimdiden allah gönlüne göre araç nasip etsin görüşmek üzere.

Adım Oğuzcan

Hayırlı olsun diyelim ozaman. Şimdi golf önerilerinde bulunabilmek için ihtiyaç ve maddi durumu bilmek lazım. Mesela dizel mi benzinli mi act mi dsg mi önceliklerin arasında bunlar hakkında biraz daha detay yazarsan öneri daha sağlıklı gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tfk35 1.4 manuel highline paket (siyah koltuk) istiyorum. Ekstra donanım olarak da cam tavan u led istiyorum. Fakat bir kaç bayiyi arayıp sorduğumda aracı bulmamın imkansız olduğunu söylediler. Yeni kasa ne zaman çıkacak acaba yakın bir süreyse onu beklemek de mantıklı geliyor. İlgilendiğiniz için teşekkürler
Değerli Hocam imkansız değil ama kolay da değil Gündüz U Ledli Bi-Xenon farları olan araç bulmak.

Altur'da olması gerekiyor cam tavanlı ama siz motor seçeneği de belirtmemişsiniz.

Highline paketi anladım ama siyah koltuktan kastınız tam olarak nedir?

hoş geldiniz golftutkusu günler dilerim inşallah tez zamanda istediğiniz aracı bulursunuz bende iki kez golf aldım ikisinde de doğuş otoyu arayarak buldum günlük ararsanız yılbaşından önce aradığınız özellikleri bulabilirsiniz diye düşünüyorum 

Geri
Üst Alt