1.4 TSI ile Merhaba

İsim
Kemal Serkan YILDIRIM
Merhaba arkadaşlar

Normalde planım Leon 1.2 TSI DSG Style S&S 2015 aracımı Leon 1.4 TSI ACT 150 DSG ile değiştirmekti fakat Erya bayisinin ilgisizliği nedeniyle bir an Bayime kızıp soluğu Özön oto'da aldım.

Sonrasında Golf 7 1.4 TSI 125 DSG Highline + Sunroof aracımı alarak sizlerin arasına katıldım. 

Merhaba arkadaşlar
Normalde planım Leon 1.2 TSI DSG Style S&S 2015 aracımı Leon 1.4 TSI ACT 150 DSG ile değiştirmekti fakat Erya bayisinin ilgisizliği nedeniyle bir an Bayime kızıp soluğu Özön oto'da aldım.
Sonrasında Golf 7 1.4 TSI 125 DSG Highline + Sunroof aracımı alarak sizlerin arasına katıldım. 
Hocam aramıza hoşgeldiniz. Golf'ünüz hayırlı olsun. Ne kadara aldınız acaba, öğrenmemiz mümkün mü ?
Bende DSG arayışındayım ama ikinci el tercih edecek gibiyiz bakalım hayırlısı :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin hocam, hoşgeldiniz. 

Hocam aramıza hoşgeldiniz. Golf'ünüz hayırlı olsun. Ne kadara aldınız acaba, öğrenmemiz mümkün mü ?

Bende DSG arayışındayım ama ikinci el tercih edecek gibiyiz bakalım hayırlısı [emoji4

Sent from my iPhone using Tapatalk
95'e mal oldu.

Ekstra sunroof var sadece.

Hoşgeldiniz.Hayırlısı olsun aracınız

Merhaba hocam hoş geldiniz aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde kullandırmak nasip etsin samsunda oturuyorsunuz herhalde

Merhaba arkadaşlar

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Hayırlı olsun 

Merhaba hocam hoş geldiniz aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde kullandırmak nasip etsin samsunda oturuyorsunuz herhalde

İstanbul oturuyorum hocam.

@kemalserkan aramıza hoşgeldiniz hocam, bende eski leon aracımın servis bakımları için eryaya gitmiştim ve hiç memnun kalmamıştım, bence çok iyi ve mantıklı bir karar vermişsiniz, Allah kaza bela vermesin sizlere, bir de Özön hakkında iyi şeyler duymuştum daha önce, siz ne diyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoşbuldum@cradlemelih

Daha aracı yeni aldım. Ama ilgi alakaları yaklaşımları iyi.

Önce ki aracım ilk aracım olduğu için ilgi zannettiğim şeyler ilgi değil normal şeylermiş sonradan sonradan öğrenince bozuluyor insan.

Şu an mutluyum aracımı severek aldım.

Geri
Üst Alt