Golftutkusu kıymeti bilin

@ATANALİZ

Değerli Hocam 

Farklı fikirde olan insanlar aynı zevklere sahip olabilir. Ama bunu medeni bir biçimde ifade etmek meziyet ve marifettir. Ve meziyet ile marifet iltifata tâbidir. Bu iltifatları bütün burada bulunan dostlarımız hakediyor. 

Sözde değil özde değerli olan bu medeni ve her biri birbirinden hakikatli dostların bir araya gelerek oluşturduğu platformda kendilerini bu grubun parçası olarak görmek isteyenleri aramızda görmek istiyoruz. 

Fazlası isteyenlerin olsun.

Biz zoru başaranlar olarak kalmak istiyoruz. 

Teşekkür ediyorum bu güzel iltifatlarınız için. Çünkü siz o bahsettiğiniz tüm o güzel insanlardan birisiniz öyle olmasanız kendinizi buraya ait hissetmez ve bir parçası olmak istemezdiniz.
Öncelikle hocam hoşbuldum inanın iltifat değildi canı gönlümden geçenleri yazdım ve hak ediyorsunuz güven saygı kibarlık çok önemli golftutkusu ndada saydıklarımın fazla var eksiği yok emekleriniz için çok teşekkürler görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar.

@ATANALİZ Öncelikle aramiza hoş geldiniz. Burada saglam dostluklarin kuruldugunu, her forumdaki gibi farkli yas gruplarindan, farkli fikirlerden olan insanlarin bulundugunu ancak bir otomobil forumundan cok daha fazlasini bulacaksiniz.

By me

Geri
Üst Alt