corvin interface uygulaması hakkında

soner34

Üye
İsim
soner
internette şöyle bir uygulamaya denk geldim konu hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

orjinal multi ekrana sanırım dışarıdan harddisk bağlar gibi bir  aparatı bağlayıp oradaki android işletim sistemini kullandırıyor

vallaha adamlar yapmış helal olsun daha ne denir kaç para ve nasıl yapıldığı ile ilgili bir lik var mı acep

Yeni aldığım allstarda appconnect olmadığını öğrendiğim zaman yaptığım araştırmalarda rastlamıştım. vw android interface box olarak aratırsanız 200$'dan 600$'a kadar olan modelleri var. Composition media'da torpidodaki ünite ile ekran arasına bağlanıyor , cihaz üzerindeki kullanılmayan herhangi bir tuş ile android kısmına geçiş sağlanabiliyor. en yüksek donanım olarak 1,2 dualcore cihaz bulabildim ben araştırmalarımda. Sanırım Ender elektroniğin buna benzer bir uygulaması var. Onunki daha bir marka daha güven verici , aklımda olan bir uygulama 1-2 sene içinde inşallah :)

Opelin forumunda en düşük 1650 TL ye yaptıran olmuş bunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende şimdi birkaç yere baktım 1700 civarına yaptıranlar olmuş.Daha henüz yaygın olmadığından sanırım fiyat bu kadar yüksek.Daha da düşecektir.benim gözümde 500tl civarı fiyat açısından uygun olur

Güzel bir uygulama, Iphone ile uyumlu mu acaba ? Uyumlu ise eğer, forum yöneticilerinin araştırıp önerebileceği sağlam bir yerde yaptırmak isterim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt