DOLU YAKIT DEPOSUNDAN GELEN SES

Cibuti

Üye
İsim
'
Arkadaşlar merhaba

Yakıt deposu doluyken fren yaptığım zaman yakıt deposundan lök diye ses geliyor, çalkalanma sesi de geliyor.

Aynı durum sizde de var mı? Çözüm bulabilen var mı aramızda?

Arkadaşlar merhaba

Yakıt deposu doluyken fren yaptığım zaman yakıt deposundan lök diye ses geliyor, çalkalanma sesi de geliyor.

Aynı durum sizde de var mı? Çözüm bulabilen var mı aramızda?
Değerli Hocam

Dolu depo...

Zenginliğin sesi o...

Rahatsızlık ne demek zevk verir.  :000041-medium:

Espri bir yana bu daha önce de ifade edildi ama bilinen bir çözümü yok çünkü problem olarak görülmüyor. 

Değerli Hocam

Dolu depo...

Zenginliğin sesi o...

Rahatsızlık ne demek zevk verir.  :000041-medium:

Espri bir yana bu daha önce de ifade edildi ama bilinen bir çözümü yok çünkü problem olarak görülmüyor. 
Hiç bu açıdan düşünmemiştim hocam :)

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Zaten bu gidişle satıcam aracımı.

Dün kış lastiklerini taktırmaya gittim, taktırdım fakat yaz lastiklerinin sadece 1 tanesini bagaja koyabildim. Hali hazırda manual golf aldığım için zaten pişmanım.

Sanırım 1 sene içinde otomatik passat alıcam 4 aylık golfümü satıp. Tabi ÖTV durumuna da bağlı.

Benim benzinli hiç yapmadı dizellere özgümü bu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç bu açıdan düşünmemiştim hocam [emoji4]
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Zaten bu gidişle satıcam aracımı.
Dün kış lastiklerini taktırmaya gittim, taktırdım fakat yaz lastiklerinin sadece 1 tanesini bagaja koyabildim. Hali hazırda manual golf aldığım için zaten pişmanım.
Sanırım 1 sene içinde otomatik passat alıcam 4 aylık golfümü satıp. Tabi ÖTV durumuna da bağlı.
Hocam arka koltuğu yatırırsanız 4 lastik alıyor tabi lastikleriniz poşet içindeyse ama bagaj olayından bende muzdarip sayılırım, yalnız passat 1.6 çok vasat bence gitmiyor sanki ısınamadım ben ama 2.0 başka :)

Ben ozaman çok dikkat etmemişim genelde uzun yola çıktığımda dolduruyorum günlük hayatta 3/2 duruyor aylık 100 tl bana yetiyor şimdilik

Hocam arka koltuğu yatırırsanız 4 lastik alıyor tabi lastikleriniz poşet içindeyse ama bagaj olayından bende muzdarip sayılırım, yalnız passat 1.6 çok vasat bence gitmiyor sanki ısınamadım ben ama 2.0 başka :)

Ben de öyle sığdırdım lastikleri hocam aklın yolu birmiş :) :)  

Hocam sanırım siz dizelcisiniz :)  Benim ilk aracım dizeldi ama benzinli araç kullandıktan sonra dizele sempatiyle bakmıyorum artık. Bu yüzden passat alırsam 1.4 tsi dsg alırım ya da ford mondeo, ya da volvo s60. 

1.2 tsi beni üzüyor bu arada ama hergün 50-60 km yol yaptığım için seviyorum da keratayı :)  1 depoyla 900 km gidiyorum 1.2 tsi golf ile. Biraz dikkat etsem 1000km yi görürüm.

Sanırım hayal olarak kalacak passat falan, ÖTV değişirse 20 bin lira zam gelicek araçlara diyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cibutu evet hocam hep dizel kullandım golf iç mekan oladar güzelki başka araçlara hep burun büküyorum 1.4 passat olabilir hocam yanlız Ford benzinli benim aklıma yatmıyor volvo deneyimim hiç olmadı size octavia önerebilirim güzel makine

@cibutu evet hocam hep dizel kullandım golf iç mekan oladar güzelki başka araçlara hep burun büküyorum 1.4 passat olabilir hocam yanlız Ford benzinli benim aklıma yatmıyor volvo deneyimim hiç olmadı size octavia önerebilirim güzel makine

Hocam Eskişehir'de Skoda bayii yok o yüzden skoda'ya hiç bakmıyorum.

Evet Ford benzinli üzer diyorlar forumlarda. Volvo t3 benzinli motor da çok yakıyormuş. İçlerinde en ekonomiği yine passat 1.4 tsi sanırım :)

@Cibuti

Değerli Hocam 

Passat almak için en uygun zaman ve en uygun indirimler şu anda.

Bundan sonra ÖTV zamları gelecek ve hepten ulaşılmaz olacak.

Hocam Eskişehir'de Skoda bayii yok o yüzden skoda'ya hiç bakmıyorum.
Evet Ford benzinli üzer diyorlar forumlarda. Volvo t3 benzinli motor da çok yakıyormuş. İçlerinde en ekonomiği yine passat 1.4 tsi sanırım [emoji4]
Volvo ford ortak hatırlıyorum dizel ancak o arabalarda passat + 1.5 L fazla yakar razıysanız en doğru seçenek passat tabiki

@Cibuti

Değerli Hocam 

Passat almak için en uygun zaman ve en uygun indirimler şu anda.

Bundan sonra ÖTV zamları gelecek ve hepten ulaşılmaz olacak.
Evet hocam ama önce VDF'ye olan borcumu kapatmam gerek bu da 1 yılımı alacak sanırım :(

Sanırım Golf alırken biraz aceleci davrandım :/ Gerçi golf'ü de çok iyi fiyata almıştım. 4 ay önce sürüş konfor paketli 67,000 tl'ye aldığım araç şimdi 74,000 tl'yi geçmiş.

Neyse bakalım vardır bunda da bi hayır. Yaşım daha 30 diye Golf almıştım ama gönlüm passatta :)

Geri
Üst Alt