Güzel bir medya ve ses sistemi montajı

İsim
Onur
Dolaşırken buldum hoşuma gitti paylaşmak istedim.İyi seyirler

Türkiyede aracımıza sis farı takacak usta bulamıyoruz maalesef bu seviyeye gelmek için çok çalışmamız gerek [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiyede aracımıza sis farı takacak usta bulamıyoruz maalesef bu seviyeye gelmek için çok çalışmamız gerek
emoji2.png

Sizde haklısınız ?

Saygılarla

adam orayı burayı hunharca söktükçe içimden birşeyler koptu sanki :)

İşçilik çok iyi bu şekilde bir iş yapıracak yer pek yok servis kapı sökmek için 170 lira para istediği yerde yapılan işin değeri daha iyi anlaşılıyor,dışardaki en alakasız montör bile 100 liradan aşağı para almaz sadece kapıyı sökmek için,adam motordan kablo çekip anfiye bağlamaya 100 lira para istiyor kabloda bana ait bu arada .

Audison'da dayanamamış golf için bir kit çıkarmış  Audison APSP G7,oradaki en önemli parça o yumak gibi kablo kiti.diğer parçalar alt ürün serisinden ürünler. Thesis>voce>prima>SR şeklinde gidiyor ürün serileri,ancak anfinin küçük boyutlarda sekiz kanal olması ve en önemli özelliği  işlemcili olması diğerlerinden ayrılan bir özellik, bu sayede herhangi başka cross kullanmadan anfiye bağlayabiliyorlar hoparlörleri.Daha distribitör firmada olmayan bir ürün,ancak sadece anfi 590 euro tek olarak,komple baya paradır.Birde bu alt seri diye kötü değil. üst serileri ses şampiyonasında  çokça kullanılan ürünlerdir,yani ortalama ve tatmin eden bir ses alınır.Puanlamayla açıklayacak olursam en üst parçaları 50 üzerinden 48 alıyorsa bunlar 30-35 puan alırlar en fazla.Yani gerçekten iyiler

Excite ses sistemine göre daha iyi olduğu aşikar anfi özellikle ve ayrı kapalı kutu subwoofer. gelirse değerlendirilebilir bu işe hevesi olanlar için ve orjinallikten ödün vermeyenler için gerçekten iyi bir ses sistemi yapmışlar,daha üstü zaten çok pahalı olurdu ancak hoparlörleri en azından voce serisi kullansalar gerçeten harika olurmuş

http://metropolhifi.com/Sayfa.Asp?UID=62

adam Nusret in etlerini tanıttığı gibi ses sistemi monte etti.Hayranlıkla izledim

8D

Hipnotize etkili seyrettim.

1-Adam profesyonel, yetenek var para da var.

2-Alet edavatın kralını yapmış. (Çekmeceyi açtığında kendi alet setimden utandım, atıcam sanırım evdekini :))

3-Böyle işçilik parayla yapılmaz bence hobi olmalı. Ya da ben Türkiye'de o yaşta böyle ustalar görmediğimden mütevellit yapılacağına inanmıyorum.

4- :'(  

İzleyince arabanın orasını burasını sökmek istedim :) çok severim böyle işleri :)

güzel işçilik verdi her eve lazım boyle adam :)

Helal olsun mükemmel bir iş başarmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
süper örnek ve öğretici bir video olmuş. 

Geri
Üst Alt