Tam boy tampon ve kaput maskesi...

frnc dedi:
@Rust

Kullanım olarak beğenmediniz mi acaba? Bende yarım almayı düşünüyorum. kaput filmi yerine daha mantıklı geldi.
yok yanlış anlaşıldım sanırım , vardığım yere vardıktan sonra . dönene kadar çıkardım . gayet beğendim , takması çıkarması pratik . araca göre tam oturuyor. iç yüzeyi de kaliteli.

Uzun yollar icin cok mantıklı. Böcek, zift vb şeylerden korur. Tas bile gelse en azından boyada sıkıntı yaratmaz.

Uzun yol dönüşünde aracımı yıkadım, gerçek ortaya çıktı. Kaput maskesi alayım mı almayayım mı kararsızlığı içindeydim yola çıkmadan önce. Son anda vazgeçmiştim almaktan, namussuz bir taş gelip boyayı attırmış  s=s20

Ekli dosyayı görüntüle 577

vay arkadaş ya :( bende 1 ay sonra yola çıkacağım hep gece gideceğim ama 200 lira da tam boy için pahalımı bilemedim :)

Birde gece gideceğimden çok kalabalık olurmu ki :)

@CMasteR

Araçları takip mesafesine dikkat ederseniz ve özellikle kamyonlara yaklaşmamaya dikkat ederseniz kolay kolay taş gelmez ama şans işi biraz da :) işi sağlama almak en doğrusu :)

@CMasteR

Neden sıkıntı olmaz? Görünce orada gözümü tırmalıyor sinir oluyorum ama :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
yusuf dedi:
@CMasteR

Araçları takip mesafesine dikkat ederseniz ve özellikle kamyonlara yaklaşmamaya dikkat ederseniz kolay kolay taş gelmez ama şans işi biraz da :) işi sağlama almak en doğrusu :)
Orası öyle abi ama ne bileyim senede 1 yola çıkıyorum o kadar :D Ayrıca gönen deri'den alan oldumu tam boy kaput maskesi ? yada gönen deri dışında bildiğiniz alternatifler var mı ?

@snoppy hocam kaputta olsaydı daha fazla canınız sıkılacaktı plastik aksam tampon. Çok canınızı sıkıyorsa eğer rötuş boyası alabnilirsiniz :)

Cumartesi uzun yol var yine. 250 TL fiyat aldım ankara gönen deriden. Biraz pahalı geldi açıkcası.  Ne diyorsunuz değer mi?

snoppy dedi:
Cumartesi uzun yol var yine. 250 TL fiyat aldım ankara gönen deriden. Biraz pahalı geldi açıkcası.  Ne diyorsunuz değer mi?
hocam ben aldim gonen deriden yarim boy olani. Daha arabaya takamadan tas  yedi kaputum. Artik pek bir espirisi kalmadi benim icin maskenin. isterseniz sifir olarak 50 tl ye alabilirsiniz benden. ben 60 tl ye aldim gonen deriden.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grattis dedi:
hocam ben aldim gonen deriden yarim boy olani. Daha arabaya takamadan tas  yedi kaputum. Artik pek bir espirisi kalmadi benim icin maskenin. isterseniz sifir olarak 50 tl ye alabilirsiniz benden. ben 60 tl ye aldim gonen deriden.
Teşekkür ederim hocam ama ben alırsam "tam boy" düşünüyorum.

snoppy dedi:
Teşekkür ederim hocam ama ben alırsam "tam boy" düşünüyorum.
hayirli olsun hocam tas vurmadan takarsiniz insallah en kisa zamanda. sakinilan goze cöp batiyo bir sekilde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@grattis  aynen hocam taş olayları can sıkıcı olabiliyor benim tam far yıkamanın üzerine gelmiş ufak bir nokta oluşmuş ne yazıkki :(

Bir de arabanın önüne yapışan zift/çiçek/böcek kalıntıları uğraştırıcı olabiliyor.  Maske olursa kolayca çıkartıp maskeyi makinada yıkarım ve bu kalıntıları  "meguiars bug and tar remover"  benzeri ürünlere gerek kalmadan temizlemiş olurum diye düşünüyorum.

Kaput maskesi renk seçenekleri sadece siyah ve beyaz mi ? Pasifik mavi de 2 renk de kötü durur. Seramik kaplamanın üstüne bir de kaput filmi mi cektirsem bilemedim şimdi...

Murat hocam filmin yeterli olmayacağını söylemişti ama takip mesafesini korursak yeterli gelir mi acaba? Kaput maskesi hiç hoş durmayacak mavinin üstüne siyahh..

Geri
Üst Alt