Cam Filmi önerileri

Teşekkürler hocam. Karar verme aşamasına geçebilirim öyleyse 
  bu arada belki yazmışsınızdır ama araçta bir yerlerin sökülmesi gerekiyor mu? Benim araç highline, sadece ön yanlara yaptırmayı düşünüyorum şimdilik. 
Highline araçlara ayni tonda yeşil renk film yapıyorlar, bütünlük icin veya arka da isterseniz dengeliyorlar. Kapı kartonundaki fitili söküp yapıyorlar.

Selamlar.
Şu cam tavan altındaki perdenin kapattığı bölüme cam filmi çekmeyi düşünüyorum. Hem üstten bakıldığında cam tavanın diğer kısımlarıyla aynı tonda olsun, hem de içeriye ısı/ışık geçişini azaltsın diye. Hiç bahsettiğim bu bölüme cam filmi uygulaması yaptıran/yapan oldu mu? 

IMG_20180705_131421_HDR - Copy.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaptıran arkadaşlar oldu ama ne denli faydasını gördüler bilemiyorum. Güneş ışınlarının rahatsızlığını önlemek adına zaten Orjinal halleri yeterli oluyor Ayrıca Gökyüzünde ki  Yıldızlı Gecelerinizi Yok etmeyin derim ,Bence Sunroof için hiç Gerek yok Hocam.   :D :'(

Arkadaşlar highline da arka camlar karartılmış bildiğniz gibi sadece ön yan camlara film çektirmek istiyorum arka ile ton farkı olmaması için kaç numara film tercih etmeliyim

Selamlar.
Şu cam tavan altındaki perdenin kapattığı bölüme cam filmi çekmeyi düşünüyorum. Hem üstten bakıldığında cam tavanın diğer kısımlarıyla aynı tonda olsun, hem de içeriye ısı geçişini azaltsın diye. Hiç bahsettiğim bu bölüme cam filmi uygulaması yaptıran/yapan oldu mu? 

Ekli dosyayı görüntüle 16237
Ben yaptırdım 2 aya yakın oluyor sırf zararlı olan güneş ışınlarından korunmak için, koyu yaptırmadım ama arka camlar gibi nerdeyse zaten o kadar kendi de renkliydi o yüzden gökyüzünü rahat rahat görüyoruz yine amaç sağlık idi açıkçası bi zararını görmedim umarım işe de yarıyordur UV açısından aynısından ön cama da yaptırmıştım.

Güneşte kalınca tavanın kendi ısınıyor zaten ısı geçişinde işe yarar mı tartışılır :D

Ben yaptırdım 2 aya yakın oluyor sırf zararlı olan güneş ışınlarından korunmak için, koyu yaptırmadım ama arka camlar gibi nerdeyse zaten o kadar kendi de renkliydi o yüzden gökyüzünü rahat rahat görüyoruz yine amaç sağlık idi açıkçası bi zararını görmedim umarım işe de yarıyordur UV açısından aynısından ön cama da yaptırmıştım.

Güneşte kalınca tavanın kendi ısınıyor zaten ısı geçişinde işe yarar mı tartışılır :D
Sadece orası için fiyat ne tuttu hocam, hatırınızda mı? Bu arada öncelikli amacım UV koruması tabii ki. 

Arkadaşlar highline da arka camlar karartılmış bildiğniz gibi sadece ön yan camlara film çektirmek istiyorum arka ile ton farkı olmaması için kaç numara film tercih etmeliyim

@Umut Özdemir Llumar orjinal Yeşil AT35 diye geçen cam filmi yaptırmalısınız.

http://llumarcamfilmitr.com/portfolio/orjinal-yesil-at35-air80/
Aynen arkadaş demiş sağolsun, zaten volkswagen yeşili diyorlar bu filme ben bi fark görmedim açıkçası arka camlar ile ön camlar arasında aynı gibi duruyorlar. Dikiz aynalarından gelen ışık yansımasında bile işe yarıyor bilginiz olsun.

Trafikte de hiç dert olmadı şimdiye kadar.

Sadece orası için fiyat ne tuttu hocam, hatırınızda mı? Bu arada öncelikli amacım UV koruması tabii ki. 
Ön yan camlar - ön cam ve tavanı beraber yaptırmıştım ben ayrı fiyat almadım ama maksimum 80-100 liraya yaptırırsınız diye düşünüyorum Lumar marka

Yaptıran arkadaşlar oldu ama ne denli faydasını gördüler bilemiyorum. Güneş ışınlarının rahatsızlığını önlemek adına zaten Orjinal halleri yeterli oluyor Ayrıca Gökyüzünde ki  Yıldızlı Gecelerinizi Yok etmeyin derim ,Bence Sunroof için hiç Gerek yok Hocam.   :D :'(
Bazen güneş ışınları çok keskin olabiliyor hocam. Perde kapalı olsa bile direkt olarak kafama rahatsız eden düzeyde güneş ışığı geliyor, bugün iyice farkettim. O yüzden o ışığı biraz kırmam gerekiyor, sürüşte beni epey rahatlatacak diye düşünüyorum.

Bazen güneş ışınları çok keskin olabiliyor hocam. Perde kapalı olsa bile direkt olarak kafama rahatsız eden düzeyde güneş ışığı geliyor, bugün iyice farkettim. O yüzden o ışığı biraz kırmam gerekiyor, sürüşte beni epey rahatlatacak diye düşünüyorum.
Emin olun işe yarıyor perdeyi 1 kere çekme ihtiyacı oldu şimdiye kadar, gerçi artık daha fazla çekme gerekebilir iyice ısınıyor havalar, ben memnunum ama tavsiye de ederim.

Ön yan camlar - ön cam ve tavanı beraber yaptırmıştım ben ayrı fiyat almadım ama maksimum 80-100 liraya yaptırırsınız diye düşünüyorum Lumar marka
Llumar’da highline aracımın ön yan iki camı ve ön camı yaptırdım. Tam olarak 300 TL verdim. Bu arada ön ve arka camların renk ve ton uyumu çok başarılı.

Llumar’da highline aracımın ön yan iki camı ve ön camı yaptırdım. Tam olarak 300 TL verdim. Bu arada ön ve arka camların renk ve ton uyumu çok başarılı.
O rakkamı cam tavan için demiştim zaten sadece :)

@Kırcalı tesekkur ederim bunu sadece on camlara mi yaptirayim yoksa tum camlara mi
Arkada da düzenli yolcunuz oluyorsa ve UV koruması olsun derseniz tüm camlara yaptırın derim, ben ön taraftaki camlara yaptırmıştım sadece genelde tek olduğum için araçta.

O rakkamı cam tavan için demiştim zaten sadece :)

Arkada da düzenli yolcunuz oluyorsa ve UV koruması olsun derseniz tüm camlara yaptırın derim, ben ön taraftaki camlara yaptırmıştım sadece genelde tek olduğum için araçta.
Aslında mantıklı olan da bu. Renkli camın güneşten koruma özelliği olduğunu sanmıyorum.

Geri
Üst Alt