Geri Görüs Kamerası

QlanEmre34

Üye
İsim
Emre
Beyler bayanlar yaklaşık 2 3 aydır araştırıyorum. İşin içinden çıkamadım. Amblem geri görüş kamerası takmak istiyorum fakat nasıl yapacağiz nerde yaptiracagiz tesisat isini nasil cekiyorlar bileniniz var mi? Aracım 2015 model golf 7 act 150hp highline model 6.5 inc ekran var ekran uymlu mu ? Bileniniz daha önce uygulama yaptiraniniz varsa yardim ederseniz sevinirim. 

Merhaba hocam, eğer İstanbul da iseniz ender elektronik orijinal olarak yapacaktır, 6.5 inç ekran uyumlu diye biliyorum ben.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Beyler bayanlar yaklaşık 2 3 aydır araştırıyorum. İşin içinden çıkamadım. Amblem geri görüş kamerası takmak istiyorum fakat nasıl yapacağiz nerde yaptiracagiz tesisat isini nasil cekiyorlar bileniniz var mi? Aracım 2015 model golf 7 act 150hp highline model 6.5 inc ekran var ekran uymlu mu ? Bileniniz daha önce uygulama yaptiraniniz varsa yardim ederseniz sevinirim. 
Değerli Hocam 

Maalesef uyumlu değil.

Teyid için Ender Elektronik ile görüşürseniz sizden şasi numaranızı alacaklar ve uyumlu mu söyleyeceklerdir. GTI modeli ile opsiyonel donanım olarak Dynaudio bulunduğu durum haricinde uyumlu gelmiyor malesef.

Medya cihazını değiştirebilirsiniz ama. Yakınlarda yapan Dostlarımız vardı. O zaman ikisi bir arada yapılır. Ama bu işlemi düz oto elektrikciler maalesef yapamıyor, çünkü VAG kablosu ile yapılacak işlemler de bulunuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
5lik comfort ekranı da uygun değil o zaman?Hiç bir yolu yok mudur ekran değiştirmeden kamera takmanın?

Geçen bir firmayla konuştum bana dedigine gore orjinal cihazinizi kullanmak istiyorsanız bir interface modülü kullanacağız ve geri görüş kameranız bunun sayesinde olacak fakat maaliyeti bana cok gibi geldi sadece bu isleme 2500 tl istediler... Sizce fiyat nasil?

@QlanEmre34

Bana bu fiyat fazla geldi. 

Internetten App connect menüsü bulunan ikinci nesil ve çevresel görüş özelliğine bile uygun olan cihazı ve geri görüş kamerası için mutlaka amblem kamera olmak kaydıyla ayrı ayrı internetten satın alıp taktırmak size daha hesaplıyorum gelecektir.

Bir dostumuz satıyordu orijinal Composition media cihazını. Fiyat bilmiyorum kendisine sorabilirsiniz eğer ilgileniyorsanız 

Geri
Üst Alt