Makyajlı 2017 Seat Leon

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
2017seatleon1-1000x562.jpg

2017seatleon3-1000x562.jpg

2017seatleon11-1000x562.jpg

2017seatleon9-1000x562.jpg

2017seatleon10.jpg

VAG grubu üyesi Seat'ın Leon modeli sessiz sedasız makyajlanmış.

Ön tampon tasarımı daha sportif bir hale getirilmiş. Led farlar yenilenmiş. Leon da artık elektronik park frenini kullanmaya başlamış. Multimedya ekranda iyileştirilmeler yapılmış, üzerinde tuşlarda sadeleştirmeye gidilmiş.

Yeni Leon, akıllı telefonları kablosuz şarj edebilme ve GSM sinyal artırıcı, trafik levhası algılama sistemi, yaya algılama sistemi gibi bir çok yeni özellikle geliyormuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Artik 2. El de mekanik park frenli leonlar ve elektronik park frenli leonlar diye bir ayrım baslayacak.

Golf ün elinin güçlü olduğu bir başka kalem de tarihe karışıyor.

Izleyip görelim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu leonların içini bilerek kötü yapıyorlar sanırım.Skoda bile epey ileride dizayn olarak.1.5tdi seçeneğide geliyor sanırım bu kasayla

Ekranın teması çok güzel olmuş, malzeme kalitesi ve yalıtımı da iyileştirildiyse FR DSG'ye geçmeyi düşünürüm 

Golf 7 makyajı bu seviyede olacak gözüküyor. 

@soner34

Skoda bile derken hocam, aşk olsun. :D Skoda, Seat'tan çok daha iyi bir markadır. 100 yılı aşmış bir firma olan Skoda marka değeriyle Seat tın üstündedir. :)  

Seat'ın FR donanımı gerçekten başarılı bir pazarlama stratejisi. 150 ACT'yi ne güzel pazarlıyorlar.

Dış tasarım olarak gerçekten harika görünüyor fakat iç tasarımı bir o kadar kötü. 

Açıkcası benim için bir aracın iç tasarımı çok daha önemli, ben aracımın tüm keyfini içinde yaşıyorum. Bir firma, iç tasarımı dıştan da tamamladığında ortaya alınası bir otomobil ortaya çıkıyor. 

Şahsen ben Seat gibi firmalara bakıp, ne güzel görünüyor dışarıdan demekten öteye geçemiyorum.

Her zmn aklımda kalan bir araç olmuştur ;)

Elektromekanik el freni ile iyice golfe göz kırpmaya başlamış oldu, son zamanlardaki rekabetçi fiyatı ile de zaten çok satmaya başlamıştı, yine böyle olursa çok başarılı olur, ciddi anlamda yakışıklı bir araç, yeni ekran ile iç mekan da zengin duruyor, el freni de olmayınca daha şık. Bence düşünülebilir bir araç olmuş. Tabi fiyatlar yine rekabetçi olursa.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@gdervisoglu sayin hocam 90 lı yillarda favorit formen modelleri lada samaranin alternatifiyken seat ibiza toledo cok daha ileri segmentteydi kalite ve marka algisi olarak.su an tabi ki cok farklı yerde vag grubuna gectikten sonra size katiliyorum.Hatta bir sonraki aracımı yeni gelecek yeti veya güç yeterse kodiaqtan yana kullanabilirim

Geri
Üst Alt