Composition Media 6.5 uniteyi bir baska araca takmak ve "Component Protection" hatasi

hocalarım bende passattan cıkma 6.5 media cihazı buldum acaba taksam kamera bağlantısı yapılabilirmiki bu cihaza bide cd sürücüsüne gerek yok diyorum torpido sök tak  baya iş o kısmı takmadan calışırmı acaba radyo vs.

hocalarım bende passattan cıkma 6.5 media cihazı buldum acaba taksam kamera bağlantısı yapılabilirmiki bu cihaza bide cd sürücüsüne gerek yok diyorum torpido sök tak  baya iş o kısmı takmadan calışırmı acaba radyo vs.
Hocam bildiğim kadarıyla bileşen koruması devreye giriyor ve cihazın birçok fonksiyonu çalışmıyor. Başka araçtan çıkma normal ekranı takma işi sıkıntılı biraz.

Topidoda bulunan sadece cd okuyucusu değil  cihazın kendisi diğer parça sadece ekran o kısmı takmadan malesef çalışmaz ve comfortline araçlar için torpido değişimi ile beraber kablo adaptörü de gerekli ve tabiki Bileşen korumasının kaldırılması şart 

@camelius Merhaba. Adanada mı kaldırttınız bileşen korumayı. Nereye yaptırdınız acaba. 

Yeni Emniyet Md'lugu civarinda Consol Elektronik.

Geri
Üst Alt