İzmir' den KR 425 BLueMoCCA Mk7 PAsİFiK ;)

Koray Merhaba. 

Araci nerde yikiyorsun ucyol civairnda? yada araci supurup yikayabilecegimiz bir yer onerebilir misin ucyol/karabaglar civarinda (supurgem yok, arabayi da hic kendim yikamadim, yikamaci da onerebilirsin) 

keyifli surusler. 

masallah

@mo_coco

Müdür bir eksigini buldum :)

sana bitanede bundan lazım yakışmiyor bu güzellige tek çıkış eksoz

270937841_0.jpg

Uzun-Egzoz_812-079_s-228x228.png

1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koray Merhaba. 

Araci nerde yikiyorsun ucyol civairnda? yada araci supurup yikayabilecegimiz bir yer onerebilir misin ucyol/karabaglar civarinda (supurgem yok, arabayi da hic kendim yikamadim, yikamaci da onerebilirsin) 

keyifli surusler. 

masallah
Wala dostum genelde ben köstenceyi geçince hemen sağ tarafta BP var sabah akşam ordayım artık kanky olduk ordakilerle.. :) Kendim geçip istediğim gibi yıkıyorum aracı.. Pazar günleri çalışmıyor birde oradakiler esas en güzel o zmn oluyor işte birgün beklerim beraber bişiler yapalım kardeşim   ;) :)

@mo_coco

sağ-sol çift cıkış yapatın mı tadından yenmez :)

volkswagen-golf-7-r-013.jpg

Abim uygulaması geçen hafta yapıldı ama anca fırsatım oldu :)

Tekrardan çok teşekkürler ;)

Fotoğrafları inceledim. Elinize sağlık araç güzel olmuş egzoz ve difüzörle birlikte daha da iyi duracağı düşüncesindeyim;) 

Ayrıca sormak istiyorum ön panjurun üstündeki R logosunu nerden aldınız nasıl monte ettiniz? 

Fotoğrafları inceledim. Elinize sağlık araç güzel olmuş egzoz ve difüzörle birlikte daha da iyi duracağı düşüncesindeyim;) 

Ayrıca sormak istiyorum ön panjurun üstündeki R logosunu nerden aldınız nasıl monte ettiniz? 
Logo Ali Express montaj ise bana ait ;)

Wala dostum genelde ben köstenceyi geçince hemen sağ tarafta BP var sabah akşam ordayım artık kanky olduk ordakilerle.. :) Kendim geçip istediğim gibi yıkıyorum aracı.. Pazar günleri çalışmıyor birde oradakiler esas en güzel o zmn oluyor işte birgün beklerim beraber bişiler yapalım kardeşim   ;) :)
Bir pazar buluşup bir bıcı bıcı yapalım araçlara bp de. ben şerif remzinin o taraftayım. Balçova dörtyol uzak geliyor :)

Bir pazar buluşup bir bıcı bıcı yapalım araçlara bp de. ben şerif remzinin o taraftayım. Balçova dörtyol uzak geliyor :)
Aslında varya Tevfikim Balçova Dörtyol çok iyi değil mi yaaa ;)  

Hem yer bakımından geniş geniş bana uyar vala ne zmn isterseniz ;)

İlk fırsatta bir yıkama etkinliği yapalım havalar artık mis ;)

Allah nazarlardan saklasın ...18 durbanlar dan memnunmusun?araç 1.2 oluncadüşündürüyo Cesaret edemiyorum..

Haftasonu Cilası ;)   :'(

Sonax bsd kullanın hem uygulaması rahat hemde daha parlak bir görüntü elde edersiniz :)

Geri
Üst Alt