Yeni aracım

@UĞUR_05 Uğur hocam aracın hayırlı ve adın gibide UĞUR 'lu olsun  :'(
Vayyy cook tesekkur ederim hepimizin araclari Uğur getirsin kazasiz velasiz kullandirmak nasip etsin kem gozlerden korusun :) )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam plakayi neyle nasil yapistiriyorsunuz acaba bir sorun oluyor mu dusme sallanma falan

Hocam plakayi neyle nasil yapistiriyorsunuz acaba bir sorun oluyor mu dusme sallanma falan
Hocam siyah silikon ve çift tarafli bantla yapistirdik sallanma felan yok tampon çıkar plaka birşey olmaz o denli saglam yani iciniz rahat olsun

Hocam siyah silikon ve çift tarafli bantla yapistirdik sallanma felan yok tampon çıkar plaka birşey olmaz o denli saglam yani iciniz rahat olsun
Cevabiniz icin tesekkur ederkm hocam bizde gecen hafta teslim aldik beyaz aracimizi konya gokmen plakaligi var hem kotu hem arka plakaligi yamuk takmislar boyle deneyecegim ilk firsatta

Cevabiniz icin tesekkur ederkm hocam bizde gecen hafta teslim aldik beyaz aracimizi konya gokmen plakaligi var hem kotu hem arka plakaligi yamuk takmislar boyle deneyecegim ilk firsatta
Kesinlikle tavsiye ederim yapistirmadan önce iyice ortalayın ve işaretleyin sonra cikartmasi zor oluyor plakanın kenar siyahlarını silerseniz daha güzel olur

Ama abi gercekten yakışıyor. Ben babam her araç değiştirdiğinde plakalığı söküp direk yapıştırdım. Plakalıklı bi acayip gözüküyor bence. Ama beyaz araçlara kenar siyah çerçeveleri silince daha bi yakışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bende plakalığı söküp taktım fakat etrafndaki siyah çerçevenin silinmesi hakkında bi fikrim yoktu. nasıl yapıyoruz onu? birde artık sökmem çok zahmetli olacak araç üzerindeyken silebilirmiyim?

@caglar_61 normal plakayı takmadan sildiğimiz bile her yere bulaşıyor çok dikkat etmeniz gerekiyor silme işlemini tinerle ve pamuk yardımıyla yapabilirsiniz 

Hiç uğraşmıyım ozaman yaa :/
Kendiniz pamuk yardımıyla tinerle silip hemen kurulama şeklinde dikkatlice yapabilirsiniz. Olmazsa reklamcılar ve app plaka yapan yerler var onlara rica ederseniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt