OEM Euro Led Retrofit

Led stop alsak, comfortline da direk çalısir mı? Ekstra bir seyler yapmayi gerektirir mi?

Selamlar

Ampullü stop da Bagaj kapağı tarafında sinyal olmadığı için elektirik hattı da yok diğer taraftan sinyal için bi kablo çekmek bide kodlamak gerekli gibi izledim paylaştığın sayfada 

Ampullü stop da Bagaj kapağı tarafında sinyal olmadığı için elektirik hattı da yok diğer taraftan sinyal için bi kablo çekmek bide kodlamak gerekli gibi izledim paylaştığın sayfada 
Orjinal montaj isteniyorsa birde BCM ünitesinden içteki(bagaj kapağında ki stoplara) hat çekilmesi lazım. @Eralp Efe

Led stop alsak, comfortline da direk çalısir mı? Ekstra bir seyler yapmayi gerektirir mi?Selamlar
Tak çalıştır yaparsınız ancak iç sinyal çalışmaz. En pratik çözüm dış sinyalden içe kablo çekmek. Ayrıca sinyalle stopun kesiştiği yerdeki iki adet kırmızı led için de kablo çekmek gerekiyor. Onu hemen yanındaki büyük kırmızı stop soketinden alabilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk

Bana da yuksek geldi, yaptirmaktan vazgeciyorum, kodlamalarla normal stoplarda guzel sonuclar veriyor gibi gordum dun videolarda.

Geri
Üst Alt